Stan Borys skończył 80 lat i wciąż zachwyca formą! Razem ze swoją ponad 30 lat młodszą żoną Anną Maleady opowiedział o swoich urodzinach!

Stan Borys to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Na początku września artysta obchodził swoje 80. urodziny i wciąż zachwyca formą! Muzyk właśnie pojawił się w "Dzień Dobry TVN", razem ze swoją żoną Anną Maleady, gdzie opowiedział o swoich urodzinach oraz planach na przyszłość!

Multimedia

Stan Borys skończył 80 lat i wciąż zachwyca formą!

Stan Borys to legenda polskiej muzyki i artysta, który wyśpiewał między innymi popularną "Jaskółkę". To niezapomniany przebój, który możemy zaliczyć do grona najpiękniejszych polskich piosenek. To także utwór, który był inspiracją. M.in. dla filmu Bartosza Warwasa pt. "Jaskółka".

Stan Borys 3. września obchodził swoje 80. urodziny. Jakie ma plany na przyszłość? Jak wspomina początki kariery muzycznej? O tym wraz z żoną Anną Maleady opowiedział w "Dzień Dobry TVN"!

Stan Borys pozwał Karola Strasburgera! O co poszło? Zobacz więcej

Warto dodać, że Stan Borys ma także doświadczenie teatralne! W sezonie 1974/75 występował w Teatrze Syrena w Warszawie. W 1972 roku zagrał samego siebie w filmie "Uciec jak najbliżej".

Obecnie Stan Borys wciąż jest w świetnej formie. Pojawia się na różnych wydarzeniach oraz imprezach muzycznych. Stan Borys od ponad dekady spotyka się z Anną Maleady, która jest także jego agentką. Co ciekawe, kobieta jest od muzyka młodsza o 31 lat! W rozmowie z "Vivą" Anna Maleady tak skomentowała różnicę wieku:

Różnica wieku naprawdę nie jest ważna. Ważna jest bliskość i przyjaźń, którą zbudowaliśmy. Zaufałam Stanowi i się nie pomyliłam.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kotowska (gość)

    Majątku to się można dorobić będąc w Pisie albo w rodzinie pisowca lub spółce skarbu państwa. Normalny człowieka codzienność.Znamy z mężem Staną Borysa naprawialiśmy jego samochody . Bardzo Go lubimy i życzymy Mu Wszystkiego Najlepszego Dużo Zdrowia

    28.09.2021 13:22
  • Magda (gość)

    Borys większość życia spędził w USA widać że majątku się nie dorobił. Na starość wrócił do kraju i bezpardonowo szuka kasy. Żenujące gdyby został w Polsce dzisiaj opływał by w dostatku.

    28.09.2021 12:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×