"Stan zagrożenia". Harrison Ford staje do walki z kolumbijskim kartelem narkotykowym [RECENZJA]

Jack Ryan, zastępca szefa CIA, wypowiada mafii prywatną wojnę, gdy dowiaduje się o korupcji w rządzie oraz o porozumieniu przedstawicieli administracji z kolumbijskimi dilerami narkotyków.

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

Jack Ryan (Harrison Ford), były komandos i analityk FBI awansuje na stanowisko zastępcy dyrektora agencji. To stawia go w nowej sytuacji – nigdy nie był dobry w prowadzeniu zakulisowych działań i negocjacji, tworzeniu kuluarowych koalicji.

Tymczasem już na początku musi się zmierzyć z niezwykle trudnym problemem. Został zamordowany bliski przyjaciel prezydenta USA wraz z żoną. Śledztwo wykazuje, że za zabójstwem stoi kartel narkotykowy, z którego bossami ofiara i kilka wysoko postawionych osób w państwie miało bliskie kontakty. Tymczasem prezydent żąda natychmiastowych działań i ukarania winnych. Bez wiedzy Ryana zostaje więc wysłany oddział komandosów, który ma dopaść i zlikwidować narkotykowych szefów. To jest także na rękę tym, którzy wcześniej dzięki nim zarabiali. Ale komandosi wpadają w zasadzkę i zostają uwięzieni. Do akcji musi wkroczyć sam Ryan...

Kolejny po „Polowaniu na Czerwony Październik” i „Czasie patriotów” thriller polityczny według powieści Toma Clancy. Dwie nomincje do Oscara.

Piotr Radecki

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×