stanisław chłopaki do wzięcia

Przeczytaj także:

„Chłopaki do wzięcia”. Ryszard „Szczena” Dąbrowski zmienił się nie do poznania! Tak wyglądał kiedyś! Ciągle przebywa w więzieniu?

„Chłopaki do wzięcia” to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Bohaterowie dokumentalnej telenoweli telewizji Polsat Play z pewnością sami nie spodziewali się, jaki wpływ na ich życie będzie miała ta audycja. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się Ryszard „Szczena” Dąbrowski! Ciągle przebywa w więzieniu?

11.11.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Joanna Wielocha już nie wygląda jak w TV! Jak teraz prezentuje się partnerka Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego?

"Chłopaki do wzięcia" to program, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Jedną z najsłynniejszych bohaterek programu jest Joanna Wielocha, której związek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim budził kontrowersje i był szeroko komentowany. Joanna Wielocha już nie wygląda jak w TV! Zobaczcie, jak zmieniała się i jak dzisiaj prezentuje się Joanna Wielocha.

24.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski wróci do MMA? Jeden z uczestników programu chce z nim walczyć. "Rychu! Czekam na Ciebie!"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność za sprawą swojego wieloletniego udziału w "Chłopakach do wzięcia". Po pewnym czasie, gdy mężczyzna odszedł z programu, ponownie zaistniał w świecie mediów, ale już jako zawodnik MMA w federacji Marcina Najmana. Czyżby za jakiś czas miała się odbyć kolejna walka z jego udziałem? Okazuje się, że jeden z obecnych bohaterów "Chłopaków do wzięcia" rzucił mu wyzwanie!

20.06.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski ponownie za kratami! Były bohater telenoweli dokumentalnej znowu trafił do więzienia!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to postać, na którą trudno było się nie natknąć w ostatnich latach, gdy jest się aktywnym użytkownikiem Internetu. Były bohater telenoweli dokumentalnej pt. "Chłopaki do wzięcia" długo nie dawał o sobie zapomnieć, jednak niedawno praktycznie zniknął z sieci. Teraz wiemy dlaczego!

30.12.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski przyznał, że ma 6-letnią córkę z przyjaciółką Joanny Wielochy! Wyznał też, co stało się z Marcelkiem!

Za nami gala MMA VIP 3, gdzie swój pojedynek z Marcinem Najmanem stoczył bohater programu "Chłopaki do wzięcia", Ryszard "Szczena" Dąbrowski. "Szczena" walkę przegrał, a później, w jednym z wywiadów, ujawnił, że walczył pod wpływem alkoholu! Przy okazji, ujawnił też kilka faktów ze swojego życia osobistego!

02.11.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski już przehulał wszystkie pieniądze od Najmana? Patoceleryta znalazł nowy sposób na zarobek! Fani: "Idź lepiej do pracy"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, który popularność zdobył dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia", wyrasta na jednego z najpopularniejszych patocelebrytów w Polsce. I próbuje swoją popularność zmonetyzować na wszelkie możliwe sposoby, a zirytowani fani radzą początkującemu fighterowi MMA, żeby... poszedł do pracy!

05.08.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski przeszedł niesamowitą przemianę! Zaczął nowe życie, zachwyca formą i razem z Joanną Wielochą pochwalił się dzieckiem!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbardziej znanych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Jego przygoda z polsatowskim serialem dokumentalnym zakończyła się jakiś czas temu, a sam Ryszard w ostatnich tygodniach przeszedł niesamowitą przemianę! Nie przypomina już człowieka, który ukradł rower matce!

21.06.2021Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski pobity na wizji! Został ukarany za znęcanie się nad Asią Wielochą?

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia". "Szczena" jednak już od dawna nie jest chłopakiem do wzięcia, bowiem na nowo próbuje budować relację ze swoją byłą partnerką, Joanną Wielochą. Jednak na jaw wyszło, że Rysiek nie raz podniósł rękę na swoją kobietę, za co właśnie został ukarany!

10.05.2021Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×