"Star Trek: Discovery 2" z nową czołówką! Które elementy zostały zmienione?

"Star Trek: Discovery" z nową czołówką w 2. sezonie. Wizualnie nowe intro niewiele różni się od tego z 1. sezonu, ale uważni widzowie dostrzegli kilka różnić. Które elementy z czołówki "Star Trek: Discovery" zostały zmienione?

Multimedia

"Star Trek: Discovery" powraca 17 stycznia z 2. sezonem. Widzowie w Polsce będą mogli oglądać serial od 18 stycznia na Netflix. W nowych odcinkach, tajemnicze zdarzenia w różnych częściach galaktyki sprawiają, że Discovery wyruszą w nową misję pod wodzą tymczasowego kapitana — Christophera Pike’a z Enterprise.

Na chwilę przed premierą 2. sezonu "Star Trek: Discovery" na Twitterze zaprezentowano nową czołówkę serialu. Utrzymana w podobnej stylistyce sekwencja zawiera kilka nowych elementów, odnoszących się do fabuły 2. sezonu:

  • tajemniczy Czerwony Anioł,
  • wolkańskie pozdrowienie,
  • insygnia Sekcji 31.

"Star Trek: Discovery". Legendarna marka powraca w dobrym styluZobacz więcej

Producentem wykonawczym i współautorem scenariusza do pierwszego odcinka 2. sezonu "Star Trek: Discovery" jest Alex Kurtzman. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×