"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Majka Jeżowska wspiera młodzież LGBT: Przeraża mnie to, że myślą o samobójstwie

Nie milkną echa kontrowersyjnych wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy i polityków PiS o LGBT. Głos w sprawie zabierają kolejne znane osobistości. Jedną z nich jest Majka Jeżowska, która od lat wspiera społeczność LGBT.

Multimedia

Majka Jeżowska od lat wspiera młodzież LGBT. Zawsze stoi po stronie wolności.

Uważam, że trzeba wspierać ludzi, którym jest trudniej żyć tak jak chcą, nie krzywdząc przy tym nikogo, zaznaczam, bo tu nie chodzi o to, że komuś zagrażają. Nie zagrażają, chcą normalnie funkcjonować tak jak inni. Ograniczanie praw obywatelom jest smutne, przykre i ja z tym tak jak mogę, walczę słowem głównie i tym, co mówię do publiczności - powiedziała.

Majka Jeżowska w bikini na wakacjach! Piosenkarka ma 59 lat i zachwyca figurą!Zobacz więcej

Wokalistka uważa, że znane osoby mają obowiązek zabierać głos w tak istotnych sprawach społecznych jak dyskryminacja ze względu na orientację seksualną. Dzieci i nastolatki, które wychowały się na jej przebojach, zwracają się do niej ze swoimi problemami. Czują, że mogą jej zaufać. A jej rolą jest je wspierać.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×