"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski poprowadzą nowy show? Kto wystąpi?

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to nowy muzyczny show TVP2, w którym aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą walczyć o liczne nagrody i statuetkę Diamentowego Mikrofonu. W mediach pojawiła się informacja, że prowadzącymi "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zostali: Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski. Kto wystąpi w programie?

Multimedia

Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski prowadzącymi "Star Voice. Gwiazdy mają głos"

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" zadebiutuje na antenie TVP2 już 28 lutego, o godz. 20:35. W nowym show aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne, a ich występy w programie będą oceniać: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska i Mariusz Kałamaga.

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" poprowadzą: Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski - tak przynajmniej podaje magazyn Flesz. Dwutygodnik donosi również, że jedną z uczestniczek będzie prezenterka "Teleexpressu" Beata Chmielowska-Olech.

TVP2 z niespodzianką na piątkowe wieczory! Kałamaga, Jeżowska i Vondráčková w jury nowego muzycznego show! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Michalina Sosna to aktorka znana m.in. z serialu "Na dobre i na złe". W 2018 roku brała udział w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Mariusz Czerkawski to najbardziej znany polski hokeista, który po zakończeniu kariery został komentatorem sportowym.

Jak Beata Chmielowska-Olech sprawdzi się w roli wokalistki? Czy Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski poradzą sobie w roli gospodarzy programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos"? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×