"Star Voice. Gwiazdy mają głos". TVP zawiesza produkcję muzycznego show! Czy program wróci jeszcze na antenę?

W związku z zagrożeniem epidemicznym w kraju, dbając o dobro i zdrowie uczestników, prowadzących i jurorów oraz całej ekipy programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos", Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o zawieszeniu produkcji i emisji show na okres najbliższych dwóch tygodni.

Multimedia

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" nagrania do programu wstrzymane!

W ostatnim odcinku "Star Voice. Gwiazdy mają głos", po całotygodniowym głosowaniu Robert Koszucki otrzymał od widzów najmniej smsów i zakończył rywalizację zasiadając obok: Heleny Vondrackovej, Majki Jeżowskiej i Mariusza Kałamagi, jako czwarty juror.

Pomimo nieobecności widowni w studio, emocje na scenie sięgały zenitu, a rywalizacja artystów wykonujących, tym razem piosenki filmowe była zacięta. Widzowie mieli możliwość posłuchania m.in. Tadeusza Chudeckiego w utworze z repertuaru Eugeniusza Bodo – „Baby, ach te baby" z filmu „Zabawka”, czy Aleksandry Szwed, która wykonała piosenkę Prince`a pt. „Purple Rain” z filmu o tym samym tytule. Marcin Urbaś zaśpiewał „Hungry eyes” z kultowego filmu „Dirty dancing” z repertuaru Erica Carmena, a Jacek Lenartowicz wykonał hit „Everybody needs somebody to love” grupy Blues Brothers.

Odcinek 3. bez udziału publiczności! Marcin Urbaś czy Robert Koszucki - kto odpadnie?Zobacz więcej

Oceny jurorów były surowe, jednak to widzowie decydują kto wygra. Widzowie polubili nowe show TVP2 oraz wszystkich uczestników programu, ale to Aleksiej Jarowienko już po raz trzeci otrzymał najwięcej smsów. Zwycięzca, który wykonał przebój Louisa Armstronga, „What a wonderful world” z filmu „Good morning Vietnam” zdobył sympatię widzów i po raz kolejny otrzymał JOKERA. Najmniej smsów otrzymali Monika Pyrek i Marcel Sabat, którzy w kolejnym odcinku – już po przerwie – poznają werdykt widzów.

Zarząd Telewizji Polskiej postanowił bowiem produkcję i emisję show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" na okres najbliższych dwóch tygodni. Czy program wróci po tej przerwie na antenę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×