"Star Wars". Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi w nowym serialu. Zdjęcia rozpoczną się w marcu 2021 roku

Ewan McGregor ponownie pojawi się jako Obi-Wan Kenobi. Tym razem w nowym serialu z uniwersum "Star Wars". Wiadomo już, kiedy rozpoczną się zdjęcia do produkcji.

Multimedia

Powstanie serial o Obi-Wanie Kenobim

Zdjęcia do serialu "Star Wars" o Obi-Wanie Kenobim ruszają w marcu 2021 roku. Informację potwierdził Ewan McGregor, który zagra rolę główną. Początkowo produkcja miała rozpocząć się latem tego roku.

Ewan McGregor zagra słynnego projektanta w nowym serialu Netflixa!Zobacz więcej

Ewan McGregor był gościem programu "The Graham Norton Show" i tam poinformował, że wiosną 2021 roku zdjęcia na planie nowego serialu z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" ruszą pełną parą. Przyczyną opóźnienia była konieczność napisania scenariusza od nowa.

Aktor zdradził także, że kreując postać Obi-Wana, jego wzorem będzie nieżyjący już sir Alec Guiness, który wcielał się w Kenobiego w oryginalnej trylogii "Star Wars. – Obejrzałem wiele jego świetnych ról z okresu, kiedy był znacznie młodszy. To były wspaniałe filmy i wspaniałe role, a ja wspaniale się przy tym wszystkim bawiłem – przyznał McGregor. Premiera serialu o Obi-Wanie na Disney+ planowana jest na wiosnę 2022 roku.

Już jest polski zwiastun kontynuacji serialu! Baby Yoda znów skranie show? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×