"Star Wars". Powstanie jeszcze jeden aktorski serial z uniwersum "Gwiezdnych Wojen"! W roli głównej Diego Luna!

Disney zapowiedział powstanie jeszcze jednego serialu z uniwersum "Star Wars". Nowa produkcja ma opowiadać losy Cassiana Andora znanego z filmu pt. "Łotr 1: Gwiezdne wojny". W tę rolę po raz kolejny wcieli się Diego Luna.

Multimedia

Latem otrzymaliśmy informację, że studio Disneya pracuje nad pierwszym aktorskim serialem osadzonym w świecie "Star Wars". Produkcja będzie będzie nosić tytuł "The Mandalorian", czyli "Mandalorianin".

Pierwsze informacje na temat serialu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”. O czym będzie? [WIDEO]Zobacz więcej

Teraz dowiadujemy się, że nie jest to ostatnie słowo amerykańskiego studia. Drugi aktorski serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen" będzie opowiadał o losach Cassiana Andora, rebelianckiego szpiega, który należał do elitarnej formacji Rouge One. W tej roli ponownie wystąpi Diego Luna.

Fabuła serialu będzie toczyć się przed wydarzeniami z filmu "Łotr 1: Gwiezdne wojny". Charakter tej produkcji będzie bardziej szpiegowski. Zobaczymy w jaki sposób Cassian Aldor dążył do przywrócenia ładu w galaktyce rządzonej przez Imperium. Serial pojawi się z pewnością na nowej platformie streamingowej Disney Plus, która rusza w 2019 roku i ma być dostępna również w Polsce. Data premiery serialu nie jest póki co znana.

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". I o co tyle krzyku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×