"Starożytni kosmici". Kim byli i skąd przylecieli obcy? Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA]

Twórcy serii "Starożytni kosmici" zastanawiają się nad tym, kim byli i skąd przylecieli obcy, którzy według zwolenników teorii Ericha von Dänikena odwiedzali Ziemię.

Multimedia

"Starożytni kosmici" sobota, 1 grudnia, godz. 11:20 na Fokus TV - sprawdź program tv

Czy możliwe jest, że inteligentne formy życia odwiedziły Ziemię tysiące lat temu, przynosząc ze sobą technologie, które znacznie wpłynęły na przebieg historii i rozwój człowieka? Twórcy serii zastanawiają się nad tym, kim byli i skąd przylecieli obcy, którzy według zwolenników teorii Ericha von Dänikena odwiedzali Ziemię.

Film o człowieku, który prowadził straszliwe eksperymenty na więźniach. Kiedy premiera w tv? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Filmowcy szukają odpowiedzi na całym świecie, badając szczątki materialne oraz wierzenia w różnych kulturach. Zamieszkujący Mali Dogonowie twierdzą, że wiedzę na temat galaktyki podarowało im bóstwo z gwiazd. Północnoamerykańscy Indianie czczą bogów, których fryzury i szaty przypominają współczesne hełmy i skafandry.

W chińskich legendach pojawia się bohater, który przybywa na latającym żółtym smoku. Być może mityczne zwierzę symbolizowało pojazd kosmiczny. Zwolennicy paleoastronautyki uważają, że obcy zmienili bieg naszej historii."

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×