"Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja komentują tytuł programu TVN. Niefortunny?

Andrzej Piaseczny zabrał swoją mamę do Namibii. Przygodę życia przeżyli w programie "Starsza pani musi fiknąć". Jak wokalista i pani Alicja oceniają tytuł show TVN?

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 2. w środę, 11.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 2. odcinku programu "Starsza pani musi fiknąć" bohaterami są Andrzej Piaseczny i jego mama, Alicja Piaseczna. Dzięki nim przekonamy się, że na podróż życia nigdy nie jest za późno. Wokalista zorganizował bowiem swojej 81-letniej mamie wyprawę do Namibii.

Mama Andrzeja Piasecznego - Alicja - gwiazdą konferencji TVN! Jak wspomina wyjazd do Namibii?Zobacz więcej

Piaseczny wszystkie atrakcje utrzymywał przed nią w ścisłej tajemnicy. Panią Alicję czekała więc podróż pełna niespodzianek. Syn zadbał o to, by jego mama zakosztowała różnych przeżyć. Często dla niej szokujących. Okaże się jednak również, że ta wyprawa i dla samego Andrzeja będzie bardzo ważna, pełna wzruszeń oraz niesamowitych doznań.

OGLĄDAJ nowe odcinki programu "Starsza pani musi fiknąć" wcześniej niż w TV!

Jeszcze przed premierą programu, wiele kontrowersji wywołał sam jego tytuł, który ma wydźwięk raczej pejoratywny. Co sądzą o nim bohaterowie 2. odcinka? Jak interpretują go Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna? Zobacz wideo!

Dawid Kwiatkowski zabrał mamę na rajd po piasku! Zobacz fragment programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Starsza pani musi fiknąć" - o czym jest?

W programie znane dzieci zabierają rodziców na pełną przygód wycieczkę. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Budzące skrajne emocje wyzwania i wspólne przeżycia pozwalają na nowo odkryć swoich bliskich.

Komentarze

Skomentuj
  • Blok B Langiewicza (gość)

    Z milej seniorki,zadbanej,,bogatej zrobili kukielkę ,,wesole jest zycie staruszki ,bo nie ten,bo nie ten juz pomyślunek i trzeba siwą glówkę nosic z godnością,pajacowanie nie przystoi! Z opowiesci wynika ,ze mąź ijego matka ,dzieci to dar niebios,niczyja zasługa, Pani rozrywkowa wg jej slów ,a urodna ,ze caly mat-fiz Chem i WSR -panowie lezeli u stóp

    17.09.2019 12:33
  • Blok B Langiewicza (gość)

    Z milej seniorki,zadbanej,,bogatej zrobili kukielkę ,,wesole jest zycie staruszki ,bo nie ten,bo nie ten juz pomyślunek i trzeba siwą glówkę nosic z godnością,pajacowanie nie przystoi! Z opowiesci wynika ,ze mąź ijego matka ,dzieci to dar niebios,niczyja zasługa, Pani rozrywkowa wg jej slów ,a urodna ,ze caly mat-fiz Chem i WSR -panowie lezeli u stóp

    17.09.2019 12:33
  • Blok B Langiewicza (gość)

    Z milej seniorki,zadbanej,,bogatej zrobili kukielkę ,,wesole jest zycie staruszki ,bo nie ten,bo nie ten juz pomyślunek i trzeba siwą glówkę nosic z godnością,pajacowanie nie przystoi! Z opowiesci wynika ,ze mąź ijego matka ,dzieci to dar niebios,niczyja zasługa, Pani rozrywkowa wg jej slów ,a urodna ,ze caly mat-fiz Chem i WSR -panowie lezeli u stóp

    17.09.2019 12:32
  • Blok B Langiewicza (gość)

    Z milej seniorki,zadbanej,,bogatej zrobili kukielkę ,,wesole jest zycie staruszki ,bo nie ten,bo nie ten juz pomyślunek i trzeba siwą glówkę nosic z godnością,pajacowanie nie przystoi! Z opowiesci wynika ,ze mąź ijego matka ,dzieci to dar niebios,niczyja zasługa, Pani rozrywkowa wg jej slów ,a urodna ,ze caly mat-fiz Chem i WSR -panowie lezeli u stóp

    17.09.2019 12:32
  • Robert (gość)

    Z przykroscia mysłę o tym show tvn, litośc budzi staruszka z nadwaģą momentami ze zmęczenia zagubiona,Śpiewa jak pośełka Joanna Mucha o puczu, a synek niby źartobliwie dworuje,a przecieź pan Andrzej nie śpieea lepiej niź jego mama! ILE TVN ODPALIŁ PANI ALICJI I SYNOWICELEBRYCIE, YYY7YK A

    15.09.2019 23:06
  • jaro (gość)

    jeszcze bogata zydowka z matka do domu leci

    15.09.2019 10:05
  • jaro (gość)

    nie ogladalem i mam nadzieje ze nikt normalny tego nie oglada brak wstydu jesli brakuje mu kasy niech dzieci narobi i 500 plus bierze

    15.09.2019 10:05
  • jaro (gość)

    dlaczego tylko znane bogate osoby moga brac udzial w tych programach dlaczego ja nie moge sie zglosic czyz to znowu jest komuna i tylko ubeki korzystaja

    15.09.2019 10:02
  • arkmax (gość)

    Nie chce mówić źle o kimś.. ale co to ma być bagaci robią niespodziankę bliskiej osobie. Taaaaa robi za kasę podatników. Eh też bym mamę zabrał ale mnie nie stać Pokazują imprezy bogatych eh niesmak jest niech zabiorą kogoś biednego ale nie bo musi być swój. Jest to żenujące już... męczące jedno i to samo.

    11.09.2019 22:03
  • Beta (gość)

    jak można robić program z udziałem gwiazd-dla zrobienia mamie,tacie,podróży i wrażeń życia??!To aż boli z racji tego,że na to ich stać!co to za show?

    10.09.2019 21:22
  • Koles z SN Kielce (gość)

    Przereklamowane! Niestrawne! LUDZIE JAKICH MILIONY ,PRZECÌETNI,A ROBIĄ MEDIA FARSĘ ZE STARUSZKI MANIPULOWANEJ PRZEZ SPRYCIARZY Z SHOW BIZNESU, Synek piosenkarski nieświezak ma adoratorow tyle,ze dozywotnio bogaty, Wyzwolił sie z nałogow ale nie z zachłanności na kase

    10.09.2019 08:20
  • Ed (gość)

    Jak zawsze kasa ciągnie do kasy. Masz szmal to Ci jeszcze super wycieczkę w prezencie dadzą. A co moja mama nie jest warta takiej przygody? Też by mogła na kładzie pojeździć albo helikopterem polatac. Casting do programu powinien być, żeby szary człowiek mógł przygodę zycia przeżyć a nie celebryta który ma kasę i go nia stac. Coraz częściej robią programy dla swoich. Azja expres też ciekawa ale oczywiście nie dla wszystkich.

    09.09.2019 17:57
  • Dawid (gość)

    Załosne,plastikowe amatorskie to widowisko ze sterowaną ,bezwolną staruszķą! Czy to dla chleba .? Czy podkręcanie kariery synka, ktory nie ma świadomosci,ze nie powinien byc celebrytą dluzej niz 3 sezony,bo niewiele moźe światu dać!

    09.09.2019 17:00
  • Nina (gość)

    Mogł Andrzej zawieźć matkę do Afryki,bo jest zamozny,Gdyby ją wiózł autem po szosie,zeby zobaczyla krajobrazy to byłby dobry synuś,Po co bylo seniorke wozic kŁadem ? A po wydmach,gdzie mózg obija sie o czaszķe ,a pył zatyka oddech,Pani starsza ma końskie zdrowie,bo i lot długi .Tvn zarobił,więc za udział Piaseczni zgarnęli kasę,Andrej dodatkowo reklamę.Babcia z reklama dziela literackiego jeszcze Nobla dostanie .Apetyt na kasę i lans rosnie im wiecej ma tym chce wiecej,Nawet kosztem 82 letniej Pani , (dlaaczego sa takie momenty,ze z seniorki robi sie dementa?)

    09.09.2019 16:54
  • Nina (gość)

    Mogł Andrzej zawieźć matkę do Afryki,bo jest zamozny,Gdyby ją wiózł autem po szosie,zeby zobaczyla krajobrazy to byłby dobry synuś,Po co bylo seniorke wozic kŁadem ? A po wydmach,gdzie mózg obija sie o czaszķe ,a pył zatyka oddech,Pani starsza ma końskie zdrowie,bo i lot długi .Tvn zarobił,więc za udział Piaseczni zgarnęli kasę,Andrej dodatkowo reklamę.Babcia z reklama dziela literackiego jeszcze Nobla dostanie .Apetyt na kasę i lans rosnie im wiecej ma tym chce wiecej,Nawet kosztem 82 letniej Pani , (dlaaczego sa takie momenty,ze z seniorki robi sie dementa?)

    09.09.2019 16:52