"Starsza pani musi fiknąć". Mama Andrzeja Piasecznego, Alicja Piaseczna napisała książkę o swojej rodzinie!

Andrzej Piaseczny i jego mama, Alicja Piaseczna wzięli udział w programie "Starsza pani musi fiknąć". Przy okazji okazało się też, że pani Alicja napisała książkę! O czym dokładnie?

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 2. w środę, 11.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Andrzej Piaseczny i jego 81-letnia mama Alicja, którą muzyk zabrał w podróż życia w programie "Starsza pani musi fiknąć", byli gośćmi w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o tym wyjątkowym prezencie, podarowanym mamie przez wokalistę.

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja komentują tytuł programu TVN. Niefortunny?Zobacz więcej

Okazuje się, że z premierą programu zbiegła się premiera książki "Pamięć to też życie" autorstwa mamy Andrzeja. O czym jest książka Alicji Piasecznej? Jak wygląda ich wspólna relacja? Czym wokalista zaskoczył swoją mamę?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Sylwia (gość)

  Oglądałam program i już kocham Panią Alicję jaka fajna babcia ciepła kochana moja mama w tym samym wieku - w życiu by się nie zgodziła na taką podróż .O czym ja piszę nawet z domu jej nie można wyciągnąć .Pozdrawiam Panią Alicję i życzę dużo zdrowia Panie Piasek zazdroszczę Panu takiej wspaniałej MAMUSi .

  12.09.2019 10:33
 • Henio (gość)

  Ja Henio stragan na bazarze napisałem ksìazkę o dziejach rodziny w Wwie od r 1850 do chwili obecnej ,Jest tam i o sasiadach ,My z Pragi ,i o doktorze,połoznej, nauczycielach,krawca aptekarza,straganiarzy.zaden redaktor nie chcial czytac,a co mówic wydrukowac,Zdjecia tez byly i portrety olejne dziadkow

  10.09.2019 15:31
 • Lenae (gość)

  Od kilku miesiecy pani Alicja opowiadala,ze wydaje w formie ksiązki dzieje rodzinne i w jesieni do kupienia, Teraz nic nie wiedziała,Andzejek niespodzianķe zrobił , Ludzie dom wariatów, chlopi panszczyzniani od 1864 nie istnieja,w Anniepolu tez nie bylo, a przedsiębiorca z Legionowa co był nabył2 pola w Legionowie od hrabiego Potockiego to teźpańszczyzniany chlop,? P

  10.09.2019 14:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×