"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 2. Andrzej Piaseczny z mamą w Afryce. Pani Alicja przeżyła przygodę życia? [FRAGMENT PROGRAMU]

To jeden z najbardziej wzruszających i radosnych zarazem odcinków programu "Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zabrał swoją mamę Alicję do Afryki. Co robili w Namibii i jakie przygody przeżyli? Zobacz fragment odcinka!

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 2. w środę, 11.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Podobno koleżanki Pani Alicji odradzały jej tę wyprawę. Jednak Andrzej jest przekonany, że po obejrzeniu tego show, zmienią zdanie. Mama artysty to pełna ciepła i humoru kobieta, z apetytem na życie. Jak sama mówi, nie liczy lat. Uwielbia podróżować, a ta wycieczka z synem do serca Afryki, będzie najbardziej wyjątkową w jej życiu.

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja komentują tytuł programu TVN. Niefortunny?Zobacz więcej

Podróż, która rozpoczęła się od spotkania z plemieniem Himba, nazywanym ostatnim plemieniem tradycyjnej Afryki, okazała się niesamowitym przeżyciem. Mieszkańcy wioski wprowadzili Andrzeja i jego mamę w tajniki swoich obrzędów oraz dali zakosztować ich codziennego życia. Higiena oparta na dymie zamiast wody, poduszka z drewna, czy szamańskie rytuały - ten świat zrobił niesamowite wrażenie na pani Alicji. A sam Andrzej przyznał, że jeszcze nigdy nie widział mamy bardziej zdziwionej.

OGLĄDAJ nowe odcinki programu "Starsza pani musi fiknąć" wcześniej niż w TV!

Każdego dnia na panią Alicję będzie czekała zupełnie inna, zaskakująca atrakcja. Podróż quadem zakończona wizytą w kolebce ludzkości, czyli Spitzkoppe, gdzie znajdują się rysunki na skale liczące sobie 4000 lat. Rajd po wydmach, lot helikopterem, safari i podziwianie przepięknych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, zakończone spotkaniem oko w oko z lwem! Jedna z tych niespodzianek wywoła takie emocje, że usłyszymy krzyk pani Alicji. Z radości czy przerażenia?

Mama Andrzeja Piasecznego, Alicja Piaseczna napisała książkę o swojej rodzinie!Zobacz więcej

Oprócz atrakcji związanych z afrykańskim kontynentem, Andrzej zabrał ze sobą bardzo osobisty prezent dla mamy, który wykonał w Polsce. Ten podarunek wywołał ogromne wzruszenie zarówno u pani Alicji, jak i samego autora tego pomysłu. I to nie były jedyne pełne miłości, wdzięczności i rodzinnego ciepła chwile. Poznamy wiele opowieści, wspomnień i anegdot z życia Andrzeja oraz jego mamy. O tym jak mama śpiewała kołysanki i dlaczego Andrzej z bratem uważali to za najgorszy pomysł na usypianie dziecka? Po kim Andrzej odziedziczył talent muzyczny? Kogo mu bardzo brakuje? Czym mama potrafi wyprowadzić z równowagi syna?

Zobacz galerię

"Starsza pani musi fiknąć" - o czym jest?

W programie znane dzieci zabierają rodziców na pełną przygód wycieczkę. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Budzące skrajne emocje wyzwania i wspólne przeżycia pozwalają na nowo odkryć swoich bliskich.

Komentarze

Skomentuj
  • program całkiem fajny (nagrany już dawno, bo emisja miała być początkowo już wiosną) (gość)

    Pokazane piękne miejsca, pozytywne emocje i jakaś taka autentyczność, otwartość i szczerość mimo kamer.

    12.09.2019 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×