"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 6. Paweł Fajdek z ojcem w Jordanii! W jaki sposób budzi się mistrza świata?

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka, była małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim musiał stawić czoło ojciec, ucieszył się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii w ramach programu "Starsza pani musi fiknąć". Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 6. w środę, 9.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zanim Paweł Fajdek przeszedł do serwowania tacie przygód rodem z filmów z Indianą Jonesem, trzeba było zapewnić mu odpowiednią garderobę, gdyż na lotnisku przydarzył im się dość niefortunny wypadek. A mianowicie, wizyta w arabskim kraju zaczęła się od zgubionego bagażu pana Waldka. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu wypadkowi losowemu tata mógł wyposażyć się w ubrania odpowiednie do tutejszych warunków. A czekała ich między innymi noc spędzona na pustyni...

Anna Dereszowska zabiera tatę do Korei Południowej! To będzie podróż pełna wzruszeń i pięknych chwil!Zobacz więcej

Parada atrakcji rozpoczęła się od dość trudnej dyscypliny sportowej, a mianowicie - flyboardu. Gdy pan Waldek zobaczył unoszących się nad wodą sportowców, lekko się skonsternował i przestraszył, ale podjął rękawicę. Ta zabawa była dla niego mocno stresująca na tyle, że stojący na brzegu syn, zaczął się martwić o zdrowie taty. Po wodnych akrobacjach, ich oczom ukazał się bezkres pustyni… Kilkaset kilometrów drogi, która prowadziła do obozu Beduinów, gdzie panowie spędzili urozmaicony wieloma atrakcjami wieczór oraz całą noc. A szlak ten pokonywali aż trzema środkami lokomocji: samochodem, wiatrakowcem i… na wielbłądzie. Ten ostatni transport okazał się dość niekomfortowy…

OGLĄDAJ nowe odcinki programu "Starsza pani musi fiknąć" wcześniej niż w TV!

Wspólne spacery po pustynnych, skalistych bezdrożach okraszone mnóstwem wspomnień z dziecięcych lat Pawła – to była chwila oddechu i przerwa od nadmiaru ekstremalnych przygód. To czas prawdziwych męskich rozmów i wzruszeń, na które w codziennym, szybkim życiu, panowie rzadko sobie pozwalają. Poznaliśmy młodzieńczą, naszpikowaną wybrykami przeszłość Pawła, która dzięki ojcu, nie wpłynęła negatywnie na dorosłe życie sportowego mistrza.

Andrzej Piaseczny z mamą w Afryce. Pani Alicja przeżyła przygodę życia? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Co się nie robi dla.. (gość)

    Współczuję tym rodzicom, mimo iż jestem z nimi camym sercem, bo dla swoich dzieci też zrobię wszystko, którzy udowadniają, że zrobią dla kasy swoich dzieci wszystko o co poprosi ich warszawka..

    09.10.2019 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×