"Starsza pani musi fiknąć". Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller zdradza szczegóły wspólnej wyprawy do Gwatemali!

TVN zapowiedział na późną wiosnę emisję programu "Starsza pani musi fiknąć". Udział w nim wzięła m.in. Magda Gessler, która razem z synem, Tadeuszem Müllerem, wyjechała do Gwatemali. Jak wyglądała ich wyprawa?

Multimedia

Późną wiosną na antenie TVN pojawić się ma nowy program rozrywkowy "Starsza pani musi fiknąć". Jego bohaterami są znane osoby, które razem z jednym z rodziców wyruszyli w daleką podróż, w czasie której przeżyli różne przygody. Jedną, wyróżniającą się parą są Magda Gessler i jej syn, Tadeusz Müller. Tutaj to znana mama zabrała ze sobą jedno z dzieci.

Uczestnicy, którzy zabrali swoich rodziców i bliskich w ekstremalną podróż z TVN! Poznajcie ich!Zobacz więcej

Uczestnicy programu pojechali w bardzo odległe miejsca, aby doświadczyć tego, co osiągalne w żadnym z biur podróży. Często były to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwoliły im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali. Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller zdradził nam, jak wyglądała ich wyprawa do Gwatemali.

- Musiałem pilnować mamy, dlatego że np. uciekała i nie wiedziałem gdzie jest przez godzinę, albo wchodziła w miejsca, w które nie powinno się wchodzić - wskazuje Tadeusz. - Nigdy wcześniej nie byłem z mamą na takiej długiej, ekstremalnej i niebezpiecznej wyprawie - dodaje. Co jeszcze powiedział? Zobacz wideo!

Magda Gessler z synem Tadeuszem zapowiadają swoje nowe programy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×