"Starsza pani musi fiknąć" TVN. Uczestnicy, którzy zabrali swoich rodziców i bliskich w ekstremalną podróż! Poznajcie ich!

Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny wystąpią ze swoimi mamami w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć". Kto jeszcze? Poznajcie wszystkich uczestników, którzy zabrali swoich rodziców w ekstremalną podróż! Premiera programu w kwietniu 2019!

Multimedia

Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy program rozrywkowy "Starsza pani musi fiknąć"! Kto pojawi w nowym reality show? Wśród uczestników znajdą się najbardziej topowe nazwiska polskiego show-biznesu!

Powrót "Odwróconych", nowe seriale i wielka rozrywka. Sprawdź, co oglądać wiosną na kanałach TVN!Zobacz więcej

Magda Gessler z synem, Joanna Krupa z mamą, Dawid Kwiatkowski z mamą, Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą, Tomasz Szczepanik z mamą, Joanna Jędrzejczyk z mamą oraz jeszcze jedna para udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać! Start wyjątkowych, rodzinnych podróży w kwietniu na antenie TVN!

"Czekam w TVN" - gwiazdy TVN o tym, jak powstawał klip promujący wiosenną ramówkęZobacz więcej

Zobacz galerię

"Starsza pani musi fiknąć" zwiastun:

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wijula (gość)

    Kiedy jest dokładna data tego serialu ? 🥳🤪

    27.01.2019 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×