"Starsza pani musi fiknąć". Zwiastun nowego programu TVN! Kwiatkowski i Piaseczny z mamami w pierwszych odcinkach!

Premiera programu "Starsza pani musi fiknąć" już we wrześniu w TVN! Bohaterami pierwszych dwóch odcinków będą Dawid Kwiatkowski z mamą i Andrzej Piaseczny z mamą. Zobacz zwiastun jesiennej nowości TVN!

Multimedia

"Starsza pani musi fiknąć" odcinek 1. w środę, 4.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Starsza pani musi fiknąć" to jedna z jesiennych nowości TVN. Program miał zadebiutować na antenie stacji wiosną 2019, ale zdecydowano się przesunąć jego premierę na jesień. Jest to show zrealizowany na podstawie brytyjskiego formatu "50 Ways to Kill Your Mammy", a udział biorą w nim matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem.

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller zdradza szczegóły wspólnej wyprawy do Gwatemali!Zobacz więcej

W "Starsza pani musi fiknąć" wystąpią m.in. Magda Gessler z synem Tadeuszem Mullerem, Joanna Krupa z matką Jolantą, Andrzej Piaseczny z matką Alicją, Dawid Kwiatkowski z matką Agnieszką oraz Paweł Fajdek z ojcem Waldemarem.

Wiadomo już na pewno, że w pierwszych dwóch odcinkach zobaczymy, jakie przygody przeżyli Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny ze swoimi mamami. Dokąd wyruszyli? Co ich spotkało? Jak mamy znanych wokalistów reagowały na to, co je spotykało podczas podróży? Zobacz zwiastun!

Joanna Krupa opowiada o nowym programie TVN i chorobie! Co dolega pięknej modelce?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×