"Starszaki". Wesołe jest życie staruszka! Nowy serial z bohaterami 60+! Gdzie oglądać?

Podobno "starość nie radość", ale czy na pewno musi tak być? Serial "Starszaki" niedługo pojawi się na FOX Comedy i doskonale wprowadza w stanowiący do tej pory w Hollywood temat tabu - świat starszych ludzi - przełamując przy tym piętno ageizmu, czyli dyskryminacja ze względu na wiek. Zobacz, jak naprawdę może wyglądać życie po sześćdziesiątce!

Multimedia

"Starszaki" odcinek 1. w sobotę, 2.02.2019 o godz. 20:05 w Fox comedy! - sprawdź program tv

"Starszaki" to pełna gagów komedia o hałaśliwej, niecodziennej grupie przyjaciół mieszkających w domu spokojnej starości. Są gotowi złamać każdą regułę, żeby tylko dobrze się bawić – bo czy w ich wieku ma się cokolwiek do stracenia?

Zobacz zwiastun nowego programu TVP1. Seniorzy znajdą miłość?Zobacz więcej

To niecodzienna komedia, która nie spycha 60-letnich i starszych ludzi na drugi plan, aby tam grali rodziców lub dziadków młodszych bohaterów z przestronnymi mieszkaniami i fajnym życiem. Serial jest sposobem na udowodnienie, że starzejąc się można normalnie funkcjonować i korzystać z życia. A w przypadku tych bohaterów – całkiem nieźle!

Główni bohaterowie nie traktują swojego podeszłego wieku jako czegoś ograniczającego. Czerpią z życia tyle, ile się da, i sprawia im to dużą radość. Tak przedstawione historie tworzą czarującą komedię o błędnych przekonaniach i prawdach na temat starzenia się.

Jak wygląda wesołe życie staruszka? Pierwszy sezon "Starszaków" już 2 lutego o godzinie 20:05 na kanale FOX Comedy!

Thomas Magnum powraca w nowej odsłonie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×