"Stawka większa niż życie". Wszystkie kobiety Hansa Klossa! Zobacz z kim romansował J-23! [GALERIA]

Nie bez powodu Hans Kloss jest nazywany "polskim Jamesem Bondem"- kobiety także za nim szalały! Zobacz, z kim romansował słynny J-23!

Multimedia

"Stawka większa niż życie" - to już 50 lat!

Mimo, że serial zaczął być emitowany w październiku 1968 r., czyli 50 lat temu (!), to wciąż ma grono oddanych widzów. I starzy, i młodzi chętnie zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć słynnego Hansa Klossa. Sprawdź kiedy można obejrzeć serial "Stawka większa niż życie" w telewizji!

Kultowe cytaty Hansa Klossa z serialu "Stawka większa niż życie" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Stawka większa niż życie" - opis fabuły

Akcja serialu zaczyna się w 1941 r., gdy młody Polak, Stanisław Kolicki (Stanisław Mikulski) rozpoczyna współpracę z wywiadem radzieckim. Wkrótce, ów wywiad aresztuje oficera niemieckiego Hansa Klossa, który jest łudząco podobny do Stanisława. Kolicki zajmuje miejsce swojego sobowtóra i od tej pory będzie agentem J-23 w niemieckiej armii. Napotyka na swojej drodze wielu przeciwników, m.in. Hermanna Brunnera (Emil Karewicz), ale zawsze wychodzi z przeciwności obronną ręką. Kloss, miał przyjemność, poznać również wiele kobiet, na które działał jego urok osobisty.

"Stawka większa niż życie" - odtwórca głównej roli

27 listopada 2018 r. mijają 4 lata od śmierci Stanisława Mikulskiego. Straciliśmy wtedy niezwykłego aktora, którego swego czasu, również uwielbiały kobiety. Aktor miał aż trzy żony!

"Stawka większa niż życie" - odniesienia do serialu

Wiele wypowiedzi bohaterów stało się kultowych i używamy ich w języku codziennym. Dodatkowo, w wielu produkcjach filmowych nawiązywano do serialu. Stworzono także komis "Kapitan Kloss", który był popularny we wszystkich państwach komunistycznych. W 2012 r. powstał film fabularny "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" z Tomaszem Kotem w roli tytułowej.

Dziewczyny agenta 007. Która z nich jest najseksowniejsza? [RANKING]Zobacz więcej

Zobacz wszystkie kobiety Hansa Klossa! A było ich... niemało. Choć nie każda była jego "oficjalną" narzeczoną, to wszystkie panie były pod wielkim wrażeniem przystojnego szpiega!

Zobacz galerię

Czołówka serialu "Stawka większa niż życie"

Komentarze

Skomentuj
  • Wuj Janusz (gość)

    Brawo Joasiu:)

    02.01.2019 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×