Steczkowska zaprasza na Polsat Sopot Festival 2014: Będą niesamowite światła, wybuchy

Justyna Steczkowska zaprasza wszystkich na swój jubileusz - na 20tkę Dziewczyny Szamana, który będzie obchodziła podczas tegorocznego Polsat Sopot Festival.

Multimedia

Justyna Steczkowska zaprasza wszystkich na swój jubileusz. Zapytana o to, co będzie się działo w ten wyjątkowy sobotni wieczór na sopockiej scenie i przed telewizorami, odpowiada tajemniczo:

CZYTAJ TAKŻE: JUSTYNA STECZKOWSKA BĘDZIE MIAŁA SWÓJ JUBILEUSZ W SOPOCIE POLSAT SOPOT FESTIVAL 2014. KTO WYSTĄPI DRUGIEGO DNIA FESTIWALU? [ZDJĘCIA]

  • *Dwudziestolecie pracy artystycznej to obszerny rozdział na mojej muzycznej drodze, zamykam go właśnie wspólnie z widzami na antenie Telewizji POLSAT. Szykujemy niezwykłe show z tancerzami i specjalnie na te okazję przygotowaną choreografią. Będą niesamowite światła, wybuchy i dużo wspaniałych dźwięków. Przeniesiemy się do Buenos Aires, aby po drodze zachwycić publiczność niezwykłym spektaklem. Na koniec obiecuję pomalować niebo na złoto, ale co to znaczy, dowiedzą się widzowie Telewizji Polsat*.

Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×