stefan koch

"Chłopaki do wzięcia". Stefan ograniczył kontakty z Kariną? Jego nowa dziewczyna postanowiła zabrać głos. "Było ciężko"

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo przez lata słynęło ze swojej zażyłości oraz świetnych kontaktów, jakie między sobą utrzymywali. Czyżby jednak coś w tej kwestii się zmieniło? Słowa nowej dziewczyny Stefana, rzucają zupełnie inne spojrzenie na relacje Kariny ze Stefanem.

07.10.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Miłość Stefana rozkwita! Gwiazda programu pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochaną. Ładnie razem wyglądają?

Stefan jest jedną z największych gwiazd ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się tym, że w końcu udało mu się znaleźć miłość. Wygląda na to, że jego nowy związek rozkwita. Stefan udostępnił właśnie pierwsze wspólne zdjęcie ze swoją nową wybranką.

13.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" Karina jest zakochana! Gwiazda programu pokazała swojego nowego chłopaka

Karina i Stefan są jednymi z głównych bohaterów ostatnich sezonów "Chłopaków do wzięcia". Popularne rodzeństwo długimi miesiącami starało się znaleźć miłość w programie. Jakiś czas temu Stefan ogłosił, że mu się to w końcu udało. Wygląda na to, że i do Kariny szczęście się w końcu uśmiechnęło. Uczestniczka pochwaliła się właśnie swoim nowym chłopakiem!

09.09.2022Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia". Tak wygląda nowa dziewczyna Stefana! Mężczyźnie w końcu udało się znaleźć tą jedyną. Czy para już razem zamieszkała?

Fanom "Chłopaków do wzięcia" osoby Stefana nie trzeba przedstawiać. Wraz ze swoją siostrą Kariną są obecnie jednymi z największych gwiazd programu. Jakiś czas temu słynne rodzeństwo postanowiło ogłosić radosną nowinę. Okazuje się, że Stefanowi w końcu udało się znaleźć miłość! Co wiadomo o jego nowej wybrance?

04.09.2022Chłopaki do wzięcia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×