Stefano Terrazzino o Anecie Zając: Jest szalenie kobieca, eteryczna, piękna!

Stefano Terrazzino nie szczędzi pochwał swojej tanecznej partnerce. Tancerz zdradził, jak udaje mu się wydobyć z aktorki kobiecość i seksapil.

Multimedia

Aneta Zając i Stefano Terrazzino od początku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" stawiani są w roli faworytów. Okazuje się, że aktorce nie było łatwo przeistoczyć się w seksownie wirującą tancerkę, jednak pod okiem tanecznego partnera nauczyła się eksponować swoje atuty. Stefano zdradził, w jaki sposób udało mu się dotrzeć do Anety i ujawnił, co o niej sądzi.

CZYTAJ TAKŻE: ANETA ZAJĄC O UDZIALE W "TAŃCU Z GWIAZDAMI" ANETA ZAJĄC NARZEKA NA BUTY DO TAŃCA: GDYBY NIE BUTY, TANIEC BYŁY O WIELE PRZYJEMNIEJSZY

- Taniec jest bardzo intymny. Otwieranie się na siebie i na swojego tanecznego partnera jest sprawą charakteru i w każdym przypadku wygląda to inaczej. Aneta jest szalenie kobieca, eteryczna, piękna! Początkowo był opór, by to pokazać, ale ja do niej dotarłem podstępem! Uczę ją ukradkiem takich ruchów, które ustawiają jej ciało w niesamowicie sexy sposób. Ona nawet sobie nie zdaje sprawy z tego, jakie robi wrażenie na parkiecie - przekonuje tancerz w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". CZYTAJ TAKŻE: ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO TRENUJĄ DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] ANETA ZAJĄC: CHCIAŁAM UCIEC Z "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×