Stefano Terrazzino zatańczy z Agnieszką Sienkiewicz i Anetą Zając w finale "Dancing With The Stars"

W piątkowym finale po półrocznej przerwie i sukcesie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Stefano powróci na parkiet „Dancing With The Stars”, by znów zatańczyć z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.

Multimedia

Poprzednie dwie edycje „Tańca z Gwiazdami" należały do niego i do dwóch pięknych kobiet – Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz, które prowadził w tańcu aż do zwycięstwa w show.

  • Ze Stefano spotkaliśmy się na pierwszych treningach w kwietniu, a teraz trenujemy od jakiś dwóch tygodni. Bardzo dużo pamiętam, trochę gorzej jest z kondycją, ale szybko nadrabiam zaległości – mówi Agnieszka Sienkiewicz.

CZYTAJ TAKŻE: WYJĄTKOWY PÓŁFINAŁ "DANCING WITH THE STARS". ZOBACZ ZDJĘCIA [GALERIA] PÓŁFINAŁ "DANCING WITH THE STARS". ODPADLI JULIA POGREBIŃSKA I RAFAŁ MASERAK

  • Jakoś się Stefano podzielimy w tańcu – zdradza Aneta Zając – Dla mnie to niesamowicie miły powrót na parkiet po roku od zwycięstwa. Pamiętam jak cieszyłam się, że w finale na koniec możemy zatańczyć to co chcemy. Wybór był dla mnie oczywisty – taniec współczesny, w końcu mogłam pozbyć się butów – śmieje się aktorka i dodaje - Teraz powtórzymy dla widzów ten taniec z piątkowym finale.

A w finale tej edycji o „Kryształową Kulę” powalczą Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×