stefano terrazzino

"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino wystąpi w kolejnej edycji programu? Zdobył się na zaskakującą szczerość. "To jest właściwy moment"

Dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami", Stefano Terrazzino stał się jednym z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. W związku ze zbliżającą się kolejną edycją tanecznego show, został on zapytany o to, czy widzowie będą mogli ponownie oglądać go na parkiecie z gwiazdami. Tancerz zdobył się na szczerość i udzielił dość zaskakującej odpowiedzi.

22.06.2022Taniec z gwiazdami

"Mask Singer". Brat Stefano Terrazzino się ożenił! Marco i Karolina musieli czekać trzy lata, by powiedzieć sobie sakramentalne "tak"!

Każdy fan Stefano Terrazzino wie, że utalentowany włoski tancerz ma młodszego brata Marco. Marco Terrazzino to znany piłkarz, występujący na murawie w barwach polskiego klubu Lechia Gdańsk. Ostatnio, po długim czasie, mógł wreszcie powiedzieć sakramentalne "tak" swojej ukochanej! Jego starszy brat Stefano wrzucił do sieci zdjęcia ze ślubu kościelnego, na którym wystąpił w wyjątkowej roli. Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

02.06.2022Mask Singer

"Mask Singer". Stefano Terrazzino i Marco Terrazzino szykują się do ślubu! Zobacz, jak przystojni bracia buszowali wśród wieszaków!

Mało kto wie, że znany polskiej publiczności tancerz i piosenkarz Stefano Terrazzino ma brata, nie mniej od siebie znanego. Marco Terrazzino to znany piłkarz, występujący na murawie w barwach polskiego klubu Lechia Gdańsk. Bracia szykują się na wielki dzień w ich życiu - młodszy, Marco, już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Zobacz, jak przystojni bracia buszowali wśród wieszaków.

25.05.2022Mask Singer

"Taniec z Gwiazdami" Brat Stefano Terrazzino też występuje przed publicznością, ale zupełnie inną! Czym na co dzień zajmuje się Marco Terrazzino? Ostatnio zrobiło się o nim głośno

Stefano Terrazzino to włoski przystojniak, który popularność w Polsce zdobył dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". Mało kto jednak wie, że jego brat - Marco - też robi karierę w naszym kraju. Brat tancerza także występuje przed publicznością, ale zupełnie inną. Kim jest Marco Terrazzino?

10.11.2021Taniec z Gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Najpoważniejsze kontuzje uczestników. Niektórzy musieli zrezygnować z programu! Izabela Janachowska, Sylwia Bomba, Artur Barciś - kto jeszcze zmagał się z urazem?

"Taniec z gwiazdami" kontuzje. Taneczny show wymaga od uczestników determinacji, ale również wielu poświęceń. Niektórzy celebryci i ich trenerzy zmagali się z kontuzjami. U niektórych problemy ze zdrowiem okazały się na tyle poważne, że musieli oni zakończyć swoją przygodę z programem. Kto zmagał się z urazem w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz galerię!

21.09.2021Taniec z Gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×