stenia kowalska

"Sanatorium miłości". Stanisława Kowalska zaprzyjaźniła się z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony"! Mamy zdjęcia z ich pobytu w Busku-Zdroju

Stanisława Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych seniorek z programu "Sanatorium miłości". Jak udało nam się dowiedzieć, sympatyczną kuracjuszkę połączyła niezwykła przyjaźń z Elżbietą Czabator z "Rolnik szuka żony". Pani szaleją obecnie w w Busku-Zdroju. Mamy zdjęcia z ich wspólnego wypadu do słynnego uzdrowiska.

20.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie. Jak się zmieniła i co dzisiaj robi popularna "Stenia"?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

06.09.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

„Rolnik szuka żony 8”. Kamila Boś i Stanisław Pytlarz sprawili Elżbiecie Czabator nie lada prezent! Pochwaliła się nim w mediach społecznościowych

W 8. edycji „Rolnik szuka żony” pojawiła się trójka uczestników, którzy co prawda miłości nie znaleźli, ale zyskali za sprawą programu Marty Manowskiej wspaniałą przyjaźń. Znajomość kwitnie w najlepsze, czego dowodzą najnowsze zdjęcia Elżbiety na Instagramie. Rolniczka pochwaliła się też wyjątkowym prezentem, jaki otrzymała od przyjaciół z programu. Była nim zachwycona!

30.11.2022Rolnik szuka żony

"Sanatorium miłości". Tak seniorzy z 2. edycji bawili się w programie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na każdym kroku udowadniają, że wiek to tylko liczba. Postanowiliśmy przypomnieć, jak bohaterowie 2. edycji bawili się na planie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Tak Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni spędzali czas w Ustroniu.

11.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Oni skradli serca widzów. Przypominamy kuracjuszy hitu TVP. Co słychać u "Operetki" i innych?

Na emeryturze życie dopiero się zaczyna - kuracjusze programu "Sanatorium miłości" nie uznają takich ograniczeń, jak wiek. Pokazują, że to tylko cyfra, która nie stoi na przeszkodzie, aby z życia czerpać pełnymi garściami. W programie część kuracjuszy hitu TVP szukała miłości, część - niestety, gorzko się zawiodła a część znalazła fantastycznych przyjaciół. Co z kim romansował, a kto z kim miał nie po drodze? Przypominamy wszystkich kuracjuszy z programu "Sanatorium miłości"!

07.03.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×