Stenka bez makijażu. Ładna?

Danuta Stenka to bardzo lubiana aktorka. Od czasu "Nigdy w życiu" jest wzorem dla wielu kobiet w średnim wieku.

Multimedia

I to nie tylko z powodu jej talentu i radosnego usposobienia. Także jej wygląd budzi podziw.

Czytaj także: Stenka: trudne życie dziewczyny ze wsi Najlepsza światowa aktorka - Danuta Stenka!? Stenka za droga na “Taniec z gwiazdami"!?

Ta blisko 50-letnia aktorka ponownie podziwiana jest przez widzów. W serialu "Instynkt" wciela się w rolę detektyw Oster. Niestety Stenka nie zawsze wygląda tak jak w telewizji.

Często na miasto wychodzi bez makijażu. Właśnie w takim stanie mogliśmy ją zobaczyć, gdy płaciła w parkometrze za pozostawienie w pobliżu auta.

Twarz pani Danuty nie wyglądała tak jak na ekranie. Niestety, czasu nie da się oszukać. Coraz liczniejszych zmarszczek nie da się już tak ukryć.

Zobacz również: Gwiazda "Łowcy androidów" w Polsce

Komentarze

Skomentuj
 • Dori (gość)

  Wiadomo, że w dobrze dobranym makijażu wygląda się młodziej, jednak Pani Danuta nawet bez niego wygląda naprawdę dobrze. A takie artykuły po prostu mnie śmieszą.

  09.02.2014 17:05
 • Ela (gość)

  mało ładna... jest UROCZA

  11.09.2012 11:22
 • ... (gość)

  matko... okropna opinia.. każdego z nas dopada zmęczenie, poza tym starzejemy się, to normalne, tak myślę, że jak na Panią w tym wieku wygląda przecudownie, mam nadzieję, wyglądać choć trochę tak jak ona po 40

  24.03.2011 16:05
 • maria (gość)

  czy jest ktoś ,komu da się czas oszukać? jak ma 70-tke na karku jak Rodowicz,to choćby jaka idiotkę ze siebie robiła i wmawiała,że nic nie "poprawia ,to i tak ma 70lat za parę chwil.Stenka przynajmniej podchodzi do upływającego czasu normalnie.jest ekstra aktorką i nie stwarza pozorów.

  17.03.2011 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×