"Stepowa miłość" odcinek 2. Giulchan przyznaje się ojcu, że chce pojąć Marysię za żonę! Zulejka chce odebrać sobie życie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Stepowa miłość". Giulchan przyznaje się ojcu, że chce pojąć Marysię za żonę! Zulejka chce odebrać sobie życie! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku "Stepowej miłości"!

Multimedia

"Stepowa miłość" odcinek 2. - w czwartek, 27 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 2. odcinku "Stepowej miłości" astrolog przeczuwając nieszczęście, prosi Mustafę, by wpłynął na syna i odwiódł go od powziętego planu.

Giulchan przyznaje się ojcu, że chce pojąć Marysię za żonę, ze względu na przepowiednię, według której z żołnierza, którego Giulchan nie zdoła zabić, narodzi się potężny władca. Rozmowę podsłuchuje Zulejka, żona Giulchana i chce sobie odebrać życie. Giulchan w porę interweniuje i zapewnia ją o swej miłości.

Serial o dalszych losach Marysi Sotnik zastąpi "Kozacką miłość"! O czym jest "Ostatni janczar"?Zobacz więcej

Oddział Jermołaja gości stanicy. Ucztę na cześć Marysi zakłóca rzucony turecki nóż. W czasie zamieszania janczar odnajduje Marysię i mówi jej, że wkrótce wyjdzie za mąż, nie zdradza jednak za kogo. Nazajutrz do stanicy przyjeżdża Mustafa z synem i składają formalne oświadczyny, ażeby uspokoić wzburzonych Kozaków i dać Marysi czas do namysłu, dyplomata proponuje urządzić zawody. Naprzeciw siebie stają Jermołaj i tajemniczy janczar…

"STEPOWA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Piękna i odważna Marysia jeździ konno przez niekończące się pola. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan, syn sułtana. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zabiera ją do pałacowego haremu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×