"Stepowa miłość". Serial o dalszych losach Marysi Sotnik zastąpi "Kozacką miłość"! O czym jest "Ostatni janczar"?

Wielkimi krokami nadchodzi koniec emisji rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość", ale fani wschodnich produkcji nie powinni się smucić, bowiem Telewizja Polska szykuje godne zastępstwo! "Kozacką miłość" zastąpi "Stepowa miłość", czyli serial, który kontynuuje losy części bohaterów "Kozackiej miłości", z Marysią Sotnik na czele!

Multimedia

"Stepowa miłość" odcinek 1 w środę, 26 stycznia 2022, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

"Kozacka miłość" to rosyjsko-ukraiński serial historyczny, który podbił serca polskich widzów. Historia Stiepana, Marysi i Aliony wciągnęła polskich widzów, którzy z odcinka na odcinek coraz chętniej oglądali serial.

Już wkrótce niestety nastąpi koniec emisji "Kozackiej miłości", ale fani rosyjskich i ukraińskich seriali nie mają powodów do zmartwień, bowiem kolejnym serialem, jaki zaprezentuje Telewizja Polska, będzie "Stepowa miłość"!

Zoryana Marchenko jako piękna i przebiegła Marysia Sotnyk! Kim jest odtwórczyni głównej roli? Ile ma lat?Zobacz więcej

"Stepowa miłość", która wcześniej na antenie Tele5 była emitowana jako "Ostatni janczar", to zrealizowana w 2014 roku luźna kontynuacja "Kozackiej miłości", która skupia się na dalszych losach części bohaterów, z Marysią Sotnik (Zoryana Marchenko) na czele.

"STEPOWA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST?

Piękna i odważna Marysia jeździ konno przez niekończące się pola. Pewnego dnia spostrzega ją Gulkhan, syn sułtana. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zabiera ją do pałacowego haremu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Black Peter (gość)

    To po prostu nuda jest.

    09.02.2022 19:25
  • Widzka (gość)

    Dobrze ze kozacka miłość juz się skończyła, bo od czasu gruszenki i teatru film zrobił się strasznie nudny, naciagane odcinki na sile. Zakończenie tez nijakie , w opisie czytałam ze anfisa bedzie miała udar a chrzestny ma nie zyc 🤣 tymczasem on otworzyl oczy ...

    02.02.2022 11:49
  • 6666 (gość)

    7

    21.01.2022 13:34
  • Dario (gość)

    Akcja "Stepowej miłości" - KONTYNUACJI (!!!) "Kozackiej miłości" toczy się na przełomie XIX i XX wieku, podczas gdy w ok. 6-8 minucie 34-ego odcinka "Kozackiej miłości" na rzekomym grobie Alony są daty jej życia, czyli 1892-1911. Biorąc pod uwagę fakty, tzn. to że w "Kozackiej miłości" mamy 3 lata i 2 zimy, czyli akcja kończy się latem 1913 r., w przededniu I wojny światowej. Obie historie nie trzymają się kupy, przynajmniej chronologicznie.

    19.01.2022 21:21
  • J.H (gość)

    OJCIEC NARODU OBRAŁ KURS NA ROSJĘ.PRZYPOMNIJCIE SOBIE J.ROSYJSKI BO SIĘ PRZYDA 🖐😄😄😄😄😄😄

    19.01.2022 21:05
  • Ziuta (gość)

    To wszystko przemyślane. Jak wypchną nas z Unii to pozostaje wschód, dlatego przyzwyczajają nas do języka i kultury rosyjskiej.

    18.01.2022 21:49
  • Inna (gość)

    No to cię rozczaruje,nie tylko staruszki oglądają. Włącz na tvn

    18.01.2022 20:59
  • Klon (gość)

    Nie będzie, Nikoły też więc nie będzie mi Olgi podbierał hehe, a frajerzyny Ili też.

    18.01.2022 17:00
  • anka (gość)

    Długie i słabe kupcie coś lepszego

    18.01.2022 16:05
  • Ola (gość)

    A będzie Stiepan i Aliona?

    18.01.2022 13:12
  • Klon (gość)

    Połowy postaci z kozackiej miłości nie będzie, a do tego pół turecki pół rosyjskie. Btw do lania bamba 20 pasów na goły tyłek jak za dawnych lat szkoda, że ten chłopiec nie dostał porządnego lania może by zmądrzał.

    18.01.2022 08:20
  • Gram da (gość)

    Połowy postaci z kozackiej miłości

    18.01.2022 08:18
  • Paweł (gość)

    Kozacka miłość fajny film zwróce sie do pewnej osoby nie tylko starsi oglądają również mlodzi Ten film pokazuje również jak kiedyś ludzie żyli oglądam ten serial od 1 odcinka i obejrze do ostatniego oraz nowy serial tez bd ogladal oby więcej takich filmów bylo

    18.01.2022 08:13
  • Kitty (gość)

    Wspaniałe ,że będzie kontynuacja oby tylko już bez głupot jakie były pokazywane w kozackiej ...ten teatr i w ogóle , Marysia przepiękna ,trochę historia się zaczyna od nowa ale jest Fiodor i Oksanka ...super

    18.01.2022 02:48
  • PRL (gość)

    Zadziwiające że TVP serwuje nam czasy PRL i tyle telewidzów się cieszy.

    17.01.2022 19:11
  • Bo bo (gość)

    Staruszki tez placa

    17.01.2022 16:23
  • Maja (gość)

    Przynajmniej spokojny serial, dosc już tyej "amerykańskiej brutalności".

    17.01.2022 11:31
  • Renia (gość)

    Typowe dla Polaków tylko umiecie narzekać

    16.01.2022 21:43
  • Mlody (gość)

    Z jakiej racji p Kurski Polakom serwuje w telewizji publicznej seriale ukraińsko- rosyjskie. To juz przecież nie okres komunizmu.

    16.01.2022 21:21
  • Bo (gość)

    Pani Igo widzę że Pani pewnie należy do zwolenników Kevina. Szacuneczek.

    16.01.2022 19:07
NowszeStarsze