"Steve Jobs". Nowy zwiastun trafił do sieci ! [WIDEO]

Do sieci trafił właśnie pierwszy pełnometrażowy zwiastun nowego filmu o twórcy legendarnej już marki Apple, Steve Jobsie.

Multimedia

"Steve Jobs" to kolejna produkcja filmowa skupiająca się na życiu legendarnego założyciela marki Apple. Wytwórnia Universal Pictures opublikowała właśnie pełnometrażowy trailer filmu, scenariusz jest autorstwa Aarona Sorkina, natomiast za reżyserię odpowiada Danny Boyle- znany przede wszystkim z takich filmów jak: "Slumdog. Milioner z ulicy" czy "127 godzin". W zwiastunie możemy zobaczyć sporo podobieństw do napisanego również przez Sorkina "The Social Network.

W porównaniu do innych filmów opartych na historii marki Apple jak i samego Steve Jobsa, produkcja Boyle skupia sie na trzech głównych punktach w karierze Jobsa, a mianowicie: wprowadzenie na rynek Macintosha w 1984, jego odejście z firmy w 1988 roku a następnie powrót i tworzenie kumputera. Nowy film porusza również temat krytyki Jobsa, jego wymagającego sposobu pracy, charakteru, czy braku odpowiednich kwalifikacji z zakresu programowania. W filmie zagrają m.in. Kate Winslet, Seth Rogen. W tytułowej roli zobaczymy Michaela Fassbendera.

Data premiery w USA zaplanowana jest na 9 października tego roku. W Polsce jeszcze nie wiadomo kiedy wejdzie do kin. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun filmu "Steve Jobs":

Komentarze

Skomentuj
  • japkoxd (gość)

    na co robić nastepny film o Jobsie ? toć juz jeden jest bodajże gra tam Ashton Kutcher

    27.10.2015 01:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×