Stewardesa

"Stewardesa". Zwiastun 2. sezonu już w sieci! Sharon Stone, cztery wersje Kaley Cuoco i kolejna międzynarodowa intryga

Drugi sezon uwielbianego przez widzów serialu "Stewardesa" już wkrótce pojawi się na HBO Max, a tymczasem twórcy dzielą się pełnym emocji zwiastunem. Widzimy w nim kilka wersji głównej bohaterki, Cassie Bowden, i poznajemy jej matkę, w którą wciela się Sharon Stone. Jak zapowiada odtwórczyni głównej roli, Kaley Cuoco, "drugi sezon będzie wycieczką, której nigdy nie zapomnicie"!

05.04.2022Stewardesa

"Grace i Frankie", "Wiedźmin", "Westworld". Te seriale wrócą jeszcze w tym roku! Jakie niespodzianki szykują dla widzów streamingowi giganci?

Fani takich produkcji jak "Grace i Frankie", "Wiedźmin" czy "Westworld" mają powody do radości. Topowe produkcje Netflixa i HBO powrócą jeszcze w tym roku! Choć do premiery tym sezonom daleko, a w przypadku części z nich nawet nie znamy dokładnych dat, to wiemy, że będzie ciekawie! Na które seriale warto czekać w nadchodzących miesiącach? Polecamy 10 tytułów które pojawią się na platformie Netflix i HBO Max.

17.03.2022Netflix

"Stewardesa". Kaley Cuoco nic nie wygrała, ale imprezuje jak królowa! Jak się bawiła w czasie gali wręczenia Złotych Globów?

Dla Kaley Cuoco samo otrzymanie dwóch nominacji do Złotych Globów 2021, za produkcję oraz odegranie głównej roli w serialu HBO "Stewardesa", było powodem do ogromnej radości i dumy. Niestety na tym jej sukcesy związane z tegoroczną galą się zakończyły, jednak nie przeszkodziło to aktorce w spektakularnym świętowaniu we własnym domu.

01.03.2021Stewardesa

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×