Stramowski, Sienkiewicz i Musiał dołączają do Marcina Gortata! [ZDJĘCIA]

Drużynę Marcina Gortata, która już 30 lipca zmierzy się w Łodzi z Wojskiem Polskim, zasilą kolejne gwiazdy - Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz oraz Maciej Musiał.

Multimedia

W wielkim meczu charytatywnym organizowanym przez Marcina Gortata i jego fundację zmierzą się dwie drużyny. Reprezentacja Wojska Polskiego stanie do sportowej rywalizacji z zespołem Marcina Gortata, do której dołączyli właśnie kolejni zawodnicy.

Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat na otwarciu festiwalu! Są razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Piotr Stramowski, Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Musiał to jedni z najbardziej cenionych i uzdolnionych aktorów w Polsce. Cieszę się, że wśród wielu obowiązków zawodowych znaleźli czas, aby wesprzeć mnie i moją fundację w zebraniu funduszy na cele charytatywne. Nie mam żadnych wątpliwości, że na parkiecie poradzą sobie tak dobrze, jak przed kamerami - mówi Marcin Gortat.

Przypomnijmy, że Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie odbędzie się już 30 lipca 2017 roku o godzinie 17:00 w Atlas Arena w Łodzi. W drużynie Gortata znajdą się także m.in. Jerzy Dudek, Piotr Gruszka, Agnieszka Włodarczyk, Kasia Kowalska, Rahim oraz Mariusz Wlazły. Mecz charytatywny jest zwieńczeniem 10. edycji Marcin Gortat Camp - imprez sportowych promujących uprawnianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

Bilety na wydarzenie możecie kupić TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×