Strange Angels

Przeczytaj także:

"Powrót". Bartłomiej Topa gwiazdą nowego serialu CANAL+. To czarna komedia o... zmartwychwstaniu!

Zwykły facet, który zmarł na zawał serca ze stresu, zmartwychwstaje. Początkowo euforyczny, odkrywa, że jego śmiercią nikt się nie zmartwił, a jego dotychczasowe życie szybko trafiło na śmietnik. Zastanawia się, czy w ogóle się ujawnić. My zastanawiamy się, dlaczego akurat on zmartwychwstał. Sprawdźcie szczegóły nowego polskiego serialu "Powrót", który wkrótce zadebiutuje na CANAL+.

14.09.2021Powrót

Player. Ile kosztuje, co możemy obejrzeć i jak korzystać z platformy grupy TVN?

W ostatnich latach, serwisy streamingowe zdobywają ogromną popularność. Prawie każdy obecnie strumieniuje filmy i seriale zamiast oglądać tradycyjną telewizję. Cenimy sobie dostęp do wyselekcjonowanych tytułów o każdej porze i z każdego urządzenia, a także szeroki wybór seriali, filmów i innych produkcji. Jakie filmy znajdziemy na Playerze, jak z niego korzystać i ile kosztuje? Zobaczcie sami!

21.03.2021Player

Netflix Original. Najlepsze seriale wyprodukowane tylko dla Netflixa [GALERIA]

Najlepsze seriale Netflix Original! W bibliotece amerykańskiego giganta VOD znajdziemy pokaźną liczbę serialowych produkcji, a wśród nich seriale wyprodukowane dla Netflix oraz te, które serwis "jedynie" dystrybuuje w danym kraju. W zestawieniu — najlepsze seriale Netflix Original — skupiamy się wyłącznie na autorskich produkcjach platformy. Sprawdź nasz subiektywny ranking najlepszych seriali w całości wyprodukowanych przez lub dla Netflixa!

12.04.2018Ranking

Netflix Original - co oznacza i dlaczego figuruje przy produkcjach stworzonych przez inne stacje?

Netflix Original — co to oznacza? To trochę zagmatwane dlatego postanowiliśmy dla was rozszyfrować, co dla Netflixa oznacza słowo oryginał. Dlaczego termin Netflix Original figuruje nie tylko przy serialach, filmach i programach stworzonych przez amerykański serwis VOD, ale również przy produkcjach, które zostały wyprodukowane przez inne stacje? Sprawdź, co oznacza Netflix Original!

21.03.2018Netflix

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×