"Stranger Things 4". Gaten Matarazzo zdradził, która fanowska teoria jest jego ulubioną. Chodzi o Suzie!

Gaten Matarazzo, czyli odtwórca roli Dustina z "Stranger Things" ujawnił, która fanowska teoria dotycząca serialu jest jego ulubioną. Aktor ma jednak nadzieję, że scenarzyści serialu obiorą jednak inną drogę i nie będą sugerować się tym pomysłem widzów. O co chodzi? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

W sieci mnożą się fanowskie teorie dotyczące 4. sezonu "Stranger Things". Mówi się, że w nowych odcinkach kłopoty czekają siostrę Mike'a. Powstała też teoria dotycząca niezwykłych umiejętności Jedenastki. Spekuluje się również, że w nowych odcinkach zobaczymy powrót mamy Eleven. Na tym oczywiście jeszcze nie koniec.

Jedenastka jednak córką Hoppera? Co łączy ją z Sarą?Zobacz więcej

Gaten Matarazzo w rozmowie z Variety podzielił się swoją ulubioną fanowską teorią. Dotyczy ona serialowej dziewczyny Dustina - Suzie (Gabriella Pizzolo).

Wszystkie są interesujące. Moją ulubioną teorią jest jednak ta, w której Suzie okazuje się rosyjskim mózgiem i szpiegiem współpracującym z rosyjskim rządem. Myślę, że to tak głupie, że aż zabawne. zabawne. Mam nadzieję, że to się nie wydarzy, to byłoby dziwnie – powiedział aktor.

Kim jest tajemnicza Phoebe Cates? Czy dziewczyna Dustina jest od niej ładniejsza?Zobacz więcej

Szczegółów na temat nowych odcinków "Stranger Things" nadal brakuje. Wiadomo, że zdjęcia do 4. sezonu rozpoczną się w styczniu 2020 r., a ostatni klaps na planie zaplanowany został na sierpień 2020. 4. sezon ma liczyć 8 odcinków.

Zobacz galerię

"Stranger Things" - o serialu

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×