"Stranger Things 4". Globalny fenomen powróci! W końcu znamy datę premiery. Będziecie... rozczarowani?

Nareszcie pojawiła się informacja, na którą od ponad dwóch lat czekali wszyscy fani serialu "Stranger Things". Niestety, prawdopodobnie będziecie nią... rozczarowani!

Multimedia

"Stranger Things" - premiera 4. sezonu

Jest co najmniej jedna rzecz, która łączy wszystkich fanów niezwykle popularnego serialu "Stranger Things": oczekiwanie na pojawienie się nowych odcinków albo chociaż daty ich premiery. Twórcy nareszcie postanowili podzielić się tą niezwykle cenną informacją. Wielu miłośników "Stranger Things" jest nią jednak rozczarowanych.

W nowych odcinkach powróci dawna twarz Hoppera!Zobacz więcej

Za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych "Stranger Things", twórcy serialu opublikowali krótką zapowiedź wideo nowych odcinków wraz z datą ich premiery, która rozczarowała wielu fanów serii. Wiadomo w końcu oficjalnie, że nowe odcinki "Stranger Things" pojawią się dopiero w 2022 roku. Oznacza to, że niestety wszelkie przewidywania, które umiejscawiały premierę w okolicach Halloween lub Bożego Narodzenia 2021 roku się nie sprawdziły.

Wciąż trwają prace na planie czwartego sezonu "Stranger Things". Ich opóźnienie zostało spowodowane pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami oraz rozmachem, z jakim twórcy podeszli do pracy nad nowymi odcinkami.

Serial "Stranger Things" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Masakra co roku gadają że w nastepnym jeśli okres wakacyjny się kończy dają info że w następnym roku i tak co chwilę przenoszą z roku na rok

  10.08.2021 11:00
 • Maria (gość)

  To przynajmniej wiemy w którym roku! To dalej coś! Nie smućcie się!

  09.08.2021 13:16
 • Data (gość)

  Nie piszcie data premiery skoro znacie tylko rok bo większość zainteresowanych już prawdopodobnie to wie jeśli chcecie daty ot dopiszcie jeszcze miesiąc czego nie zrobicie bo znany nie jest

  09.08.2021 08:48
 • . (gość)

  Szkoda Ze nadal nie znamy daty 🥺

  09.08.2021 00:17
 • Nadal nie znamy daty tylko rok (gość)

  Niestety nadal nie znamy daty a znamy rok. data składa się co najmniej z miesiąca i roku

  08.08.2021 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×