"Stranger Things 4". Jedenastka jednak córką Hoppera? Co łączy ją z Sarą?

Fani serialu "Stranger Things" wciąż szukają wskazówek dotyczących tego, co wydarzy się w kolejnym sezonie serialowego hitu Netflixa. Tym razem wzięli na tapetę podobieństwo łączące Jedenastkę i córkę Hoppera. Czy to ta sama osoba?

Multimedia

O kolejnym sezonie "Stranger Things" narosło już mnóstwo spekulacji. Niepewny jest los siostry Mike'a. Spekuluje się, że niezwykłe umiejętności Eleven mogą zostać wykorzystane przez złych Rosjan. Gdyby tego było mało, część fanów przewiduje również, że Jedenastka może nawet zostać czarnym charakterem w nowych odcinkach "Starnger Things".

Kubek kawy w "Grze o tron" to nie wszystko! Jakie jeszcze błędy i wpadki zdarzają się w serialach?Zobacz więcej

To oczywiście na razie fanowskie teorie i przewidywania, bo pewne jak na razie jest tylko jedno: akcja serialu "Stranger Things" w 4. sezonie przeniesie się poza Hawkins. Fani już zaczęli spekulować, że w nowych odcinkach zobaczymy więcej bram do tzw. The Upside Down, czyli Drugiej Strony, które pozwolą bohaterom przenosić się w inne miejsca, nawet te bardzo odległe od Hawkins, jak wspomniana wcześniej Kamczatka. Na potwierdzenie tych informacji wciąż jednak czekamy.

Jedenastka jest córką Hoppera?

Jakiś czas temu głośno było o teorii dotyczącej biologicznej matki Jedenastki. Zainteresowanie wokół tego pomysłu podsycał sam David Harbour, który publikował w mediach społecznościowych wymowne grafiki. Teraz fani "Stranger Things" wzięli na tapetę podobieństwo łączące Jedenastkę (Millie Bobby Brown) i córkę Hoppera, Sarę (Elle Graham). Ich podobieństwa według niektórych użytkowników Reddita nie można lekceważyć.

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że istnieje coś w rodzaju podobieństwa między Sarą a Jedenastką. Widać to przede wszystkim w 1. sezonie "Stranger Things". Najpierw pomyślcie o tym, jak ostatnio widzieliśmy Sarę. Była całkowicie łysa w szpitalu, w szpitalnym uniformie, a następnie umarła. A teraz pomyślcie, jak po raz pierwszy pokazano nam w serialu Jedenastkę — miała krótkie włosy, a na sobie szpitalne ubranie. Kolejną dziwną rzeczą, którą zauważyłem, było to, że jedną z pierwszych rzeczy, o które Dustin zapytał Jedenastkę było to, czy ma raka [...] Między Eleven a Sarą istnieje jakaś symbolika — napisał jeden z użytkowników Reddita.

Kim jest tajemnicza Phoebe Cates? Czy dziewczyna Dustina jest od niej ładniejsza?Zobacz więcej

Wtórował mu w tym kolejny internauta, który napisał, że dla twórców serialu pokrewieństwo Jedenastki z Hopperem jest na razie kwestią otwartą. Być może Sara wcale nie umarła, a została porwana przez ludzi z laboratorium w Hawkins? Pojawił się też pomysł, że Jedenastka może symbolizować to, co szeryf stracił i co powoli (dzięki niej) w jakiś sposób odzyskuje.

Myślicie, że bracia Duffer trzymają jeszcze w zanadrzu jakiś zaskakujący zwrot akcji w wątku Jedenatki i jej opiekuna?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Czy tylko mi się wydaje ze napisali tutaj że El jest siostrą mika? ,, siostrze mika grozi niebezpieczeństwo’’ a potem o eleven piszą

  20.12.2019 22:00
 • Eleven (gość)

  Po pierwsz jedenastka jest córką hoppera bo on ją adoptował a nawet przy Miku mówił że nastka to jego córka...

  14.12.2019 08:20
 • gosc (gość)

  nie, nie, nie, to nie tak. Nastka po urodzeniu została porwana do laboratorium (było to pokazane w 2 sezonie we wspomnieniach jej matki, Terry Ives) no chyba że tu znowu, scena, papiery se przeglądaja, akt zgonu zfalszowany przez CIA, Terry Ives pod wpływem testów Mk ultra wszystko to sobie wyobrażała (i to ona jest żona hoppera) XD, Czyli ona razem z hopperem oklamani że ich córka ma raka i zmarła. Ale no proszę was, to się wgl kupy nie trzyma xd

  11.12.2019 19:49
 • Lubię placki (gość)

  Kiedy nowy sezon stranger Things ???????

  11.12.2019 19:21
 • M (gość)

  Mówi się "na tapet", a nie na tapetę...

  11.12.2019 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×