"Stranger Things 4". Maya Thurman-Hawke powróci jako Robin w nowych odcinkach? Jest na to dowód!

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" już wystartowały. W sieci pojawiło się już pierwsze zdjęcie z planu, na którym widać Natalię Dyer, czyli serialową Nancy. Wszystko wskazuje też na to, że Maya Thurman-Hawke powróci jako Robin w nowych odcinkach "Stranger Things".

Multimedia

Wydawało się, że produkcja "Stranger Things" doskonale radzi sobie z przeciekiem informacji dotyczących wydarzeń i bohaterów, którzy pojawią się w nowych odcinkach. Do sieci trafiło już jednak zdjęcie z planu serialu w Atlancie, na którym widać Natalię Dyer, czyli serialową Nancy Wheeler.

Profil Atlanta Filming na Instagramie potwierdził również, że tego dnia na planie była widziana również Maya Thurman-Hawke. Wszystko wskazuje więc na to, że córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a powróci jako Robin w 4. sezonie "Stranger Things".

To ON pomoże uratować Hoppera? Są ku temu przesłanki!Zobacz więcej

Przypominamy, że zdjęcia do nowych odcinków "Stranger Things" kręcono już w Wilnie. Ostatnio ekipa serialu zaczęła pracę w Nowym Meksyku. Widzowie mogą być już pewni, że w 4. sezonie powróci Jim Hopper (w tej roli David Harbour). "Amerykanin" został uwięziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie — jak wynika z informacji przesłanej przez Netflixa — czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Data premiery 4. sezonu "Stranger Things" nie jest jeszcze znana.

Zobacz galerię

"Stranger Things" - o serialu

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×