"Stranger Things 4". Netflix przesyła pozdrowienia z Rosji i ogłasza powrót Hoppera w nowych odcinkach!

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" wystartowały. Netflix ogłosił właśnie powrót Hoppera, który — jak potwierdzono — został uwięziony przez Rosjan na śnieżnym pustkowiu Kamczatki. Poznaj pierwsze szczegóły dotyczące 4. sezon "Stranger Things"!

Multimedia

Powrót Hoppera w "Stranger Things 4"

W piątek (14.02) Netflix oficjalnie potwierdził, że produkcja 4. sezonu "Stranger Things" jest już w toku. Gdyby tego było mało, ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków.

Nowy bohater w nowych odcinkach. Kim jest Ashe?Zobacz więcej

Widzowie mogą być już pewni, że w 4. sezonie powróci Jim Hopper (w tej roli David Harbour). "Amerykanin" rzeczywiście został uwięziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie — jak wynika z informacji przesłanej przez Netflixa — czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Bracia Duffer zapowiedzieli również, że 4. sezon "Stranger Things" ma być najstraszniejszą odsłoną hitowej produkcji Netflixa.

Tymczasem - módlcie się za Amerykanina. Pozdrowienia z Rosji — napisali bracia Duffer.

Zobacz galerię

"Stranger Things" - o serialu

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×