"Stranger Things 4". Nowy bohater w nowych odcinkach. Kim jest Ashe?

Szczegóły 4. sezonu "Stranger Things" są owiane wielką tajemnicą. Jak się okazuje w nowych odcinkach pojawi się nowy bohater. Kim jest Ashe?

Multimedia

"Stranger Things 4" - nowy bohater

Trwają prace nad 4. sezonem "Stranger Things". Szczegóły nowych odcinków trzymane są jednak w ścisłej tajemnicy. Nie ujawniono daty premiery, ani nawet daty rozpoczęcia zdjęć nowej serii.

Na stronie murphysmultiverse.com pojawiła się informacja o trwającym castingu do "Stranger Things" właśnie, a to oznacza, że w 4. sezonie pojawi się nowy bohater.

Gaten Matarazzo w szpitalu! Aktor przeszedł poważną operację!Zobacz więcej

"Stranger Things 4" - kim jest Ashe?

Według informacji podanych na stronie, bohater ma mieć na imię Ashe, a castingowcy poszukują mężczyzny ze Stanów Zjednoczonych w wieku ok. 20 lat, bez względu na pochodzenie etniczne. Co więcej, nie będzie to występ epizodyczny, ponieważ aktor ma mieć kontrakt na cały 4. i 5. (!) sezon!

Zobacz galerię

"Stranger Things" - o serialu

"Stranger Things" to serial oryginalny Netflix stworzony przez braci Duffer i wyprodukowany przez Monkey Massacre Productions oraz 21 Laps Entertainment. Bracia Duffer opełnili funkcję producentów wykonawczych. Produkcją zajmowali się również Shawn Levy, Dan Cohen z 21 Laps Entertainment oraz Iain Paterson.

Komentarze

Skomentuj
  • Lil (gość)

    Obawiam się, że LGBT już było (pani od lodów)

    03.02.2020 11:18
  • Dany (gość)

    Murzyn już jest więc brakuje tylko pozytywnego syryjczyka. Przepraszam jeszcze zapomnieli o LGBT jakaś para homo by się przydała. A i wszystkim musi rządzić kobieta tak jak w diablo 4 nawet piekłem.

    03.02.2020 09:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×