"Stranger Things 4". Smaczki z "Gry o tron", "Gwiezdnych Wojen" i innych tytułów. W serialu ukryto wiele odniesień do kultowych produkcji. Zobacz naszą galerię!

Twórcy serialu "Stranger Things" lubią ukrywać w każdym sezonie ciekawe nawiązania do znanych produkcji filmowych i serialowych. W najnowszych odcinkach nie zabrakło widocznych inspiracji kultowymi produkcjami. Jakie dokładnie smaczki można odnaleźć w 4. sezonie serialu Netflixa? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Multimedia

"Stranger Things". 4. sezon już na Netflixie

"Stranger Things" to jedna z produkcji Netflixa, którą trzeba nazwać fenomenem. Każdy kolejny sezon bije rekordy oglądalności. Ci widzowie, którzy na początku nie byli przekonani do historii stworzonej przez braci Duffer, szybko nadrobili zaległości i zmienili swoje zdanie o tej produkcji. 1 lipca widzowie dostali wyczekiwaną kontynuację 4. sezonu.

W premierowych odcinkach nie zabrakło w kolejnych tajemniczych wydarzeń i odpowiedzi na pytania, które nurtowały użytkowników Netflixa. W scenariuszu serialu po raz kolejny znalazły się ciekawe elementy, które nie każdy widz może wyłapać za pierwszym razem. "Stranger Things" znane jest z wyjątkowych odniesień do kultowych produkcji. W najnowszej części tej historii duet Dufferów znowu ukrył wiele smaczków kulturowych.

Wielki sukces produkcji Netflixa! Serial jako drugi w historii z ponad miliardem obejrzanych godzinZobacz więcej

"Stranger Things". Nawiązania dla spostrzegawczych widzów

Twórcy serialu "Stranger Things" opowiadając o swoich pomysłach na dalszy ciąg historii, nigdy nie ukrywali, że często inspirują się swoimi ulubionymi elementami kultury. To dlatego w każdej z serii serialu znajdziemy odniesienia do znanych produkcji.

W 4. sezonie hitu Netflixa nie zabrakło szczegółów zaczerpniętych ze znanych filmów i seriali. O niektórych z nich już wcześniej wam wspominaliśmy. "Gra o tron", a także "Gwiezdne wojny" nie są jedynymi pomysłowymi niespodziankami. Co jeszcze ukryli w swoim serialu Dufferowie?

Kate Bush zarobiła miliony. Wszystko za sprawą hitu NetflixaZobacz więcej

Koniecznie zobacz naszą galerię! Wszystkie odpowiedzi znajdują się właśnie tam.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×