"Stranger Things 4". Tytuł premierowego odcinka jest już znany! Może mieć coś wspólnego z Jedenastką i jej mocami!

Na profilu scenarzystów serialu "Stranger Things" na Twitterze pojawiła się pierwsza strona scenariusza 4. sezonu. Dzięki temu wiemy już, jaki tytuł będzie nosił premierowy odcinek 4. sezonu "Stranger Things". Wszystko wskazuje na to, ze może mieć on coś wspólnego z Jedenastką i jej mocami!

Multimedia

Pierwszy klaps na planie 4. sezonu "Stranger Things" padnie dopiero w styczniu 2020. Zdjęcia mają potrwać do sierpnia, co oznacza, że na premierę "Strangers Things 4" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 4. sezon hitowej produkcji Netflixa ma liczyć 8 odcinków, a tytuł pierwszego z nich właśnie trafił do sieci!

Nancy Wheeler zginie w 4. sezonie? Los siostry Mike’a jest niepewny! Zobacz więcej

Na profilu scenarzystów serialu "Stranger Things" na Twitterze opublikowana została pierwsza strona scenariusza 4. sezonu "Stranger Things". Premierowy odcinek zatytułowano "Chapter One: The Hellfire Club". Co może oznaczać tytułowy Hellfire Club?

Niektórzy sugerują, że nazwa ta może nawiązywać do komiksu o X-Menach i mieć związek z Jedenastką i jej mocami. Klub Hellfire to elitarna grupa ludzi, którzy chcą wpływać na świat zgodnie z własnymi przekonaniami. Fani spekulują już, że źli Rosjanie będą chcieli wykorzystać umiejętności El do własnych celów.

Pewne jak na razie jest tylko jedno: akcja serialu przeniesie się w 4. sezonie poza Hawkins!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×