stranger things 5

"Stranger Things 5". Fani czekają na ponadprzeciętne zakończenie, a twórcy serialu mówią o dużo krótszych odcinkach. Dlaczego zdecydowali się na taki krok?

Jak już wcześniej się dowiedzieliśmy, 5. sezon "Stranger Things" będzie tym ostatnim. Nie dziwne więc, że fani czekają na spektakularne zakończenie tej historii. Informacja o tym, że finałowe odcinki będą krótsze niż ostanie odsłony serialu, może więc trochę dziwić. Wszystko to jednak konkretny plan braci Dufferów.

16.08.2022Stranger Things

"Stranger Things". Finał niczym wisienka na torcie. Bracia Duffer rozmawiali o zakończeniu z twórcą "Breaking Bad"!

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki kultowego serialu "Stranger Things", a im bliżej premiery, tym więcej szczegółów o kolejnych dwóch sezonach zdradzają twórcy serialu. Ostatnio bracia Duffer podzielili się informacją, że o zakończeniu produkcji rozmawiali z samym Vincem Gilliganem, twórcą "Breaking Bad". Czeka nas finał na miarę zakończenia jednego z najlepszych seriali współczesnej historii?

26.04.2022Stranger Things

"Stranger Things". 5. sezon serialu będzie tym ostatnim. Dlaczego twórcy nie zdecydowali się na kontynuację? Producent wszystko wyjaśnił

"Stranger Things" to jedna z tych produkcji Netflixa, która bardzo szybko okazała się wielkim sukcesem. Fani serialu musieli jednak uzbroić się w cierpliwość w przypadku 4. sezonu. Chociaż teraz wykazali się cierpliwością, to niestety nie dostaną nagrody w postaci kolejnych serii. Dlaczego 5. część tej historii ma być tą ostatnią? Na pytanie odpowiedział producent.

10.03.2022Stranger Things

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×