"Stranger Things". Bracia Duffer zdradzają pierwsze szczegóły. Nawet Netflix nie wie, o czym będzie spin-off serialu! "To będzie coś innego, niż wszyscy się spodziewają"

Jeszcze zanim poznamy finałowe odcinki 4. sezonu, bracia Duffer podzielili się swoimi planami wobec spin-offu "Stranger Things". I choć Netflix nadal projektu nie potwierdził, twórcy zdradzili kilka szczegółów na temat kolejnej produkcji. - To będzie coś innego, niż wszyscy się spodziewają - zapowiadają tajemniczo.

Multimedia

"Stranger Things". Nawet Netflix nie wie, o czym będzie spin-off serialu! Bracia Duffer zdradzają pierwsze szczegóły

Pisaliśmy ostatnio, że bracia Duffer uchylili rąbka tajemnicy w związku z 5. sezonem. Twórcy, zanim jeszcze poznaliśmy finałowe odcinki 4. sezonu, podzielili się swoimi planami wobec spin-offu "Stranger Things". I choć Netflix nadal projektu nie potwierdził, Ross i Matt Duffer w rozmowie z serwisem Variety zdradzili kilka pierwszych szczegółów na temat kolejnej produkcji w uniwersum świata Drugiej Strony i laboratorium z dzieciakami, które władają nadprzyrodzonymi mocami.

Twórcy zdradzają, co nas czeka w 5. sezonie!Zobacz więcej

"Stranger Things". Bracia Duffer zdradzają pierwsze szczegóły

Twórcy zdradzili, że prace nad spin-offem chcą rozpocząć zaraz po zamknięciu finałowych odcinków 4. sezonu, który tworzony jest właściwie do ostatniej chwili.

Istnieje wersja [spin-offu], która rozwija się równolegle [do 5. sezonu], ale nigdy nie nakręciliby jej równolegle. Myślę, że tak naprawdę zaczniemy się w to zagłębiać, gdy tylko skończymy pracę nad efektami wizualnymi. Wówczas Matt i ja zaczniemy nad tym pracować – powiedział Ross Duffer.

Matt Duffer dodał, że proces twórczy przy planowaniu spin-offu "Stranger Things" jest bardzo trudny - twórcy chcą mieć bowiem pewność, że produkcja powstanie "z właściwych powodów", zatem będzie tak ciekawa dla widzów, że ci obejrzeliby serial nawet bez frazy "Stranger Things" w tytule. I choć bracia mają pomysły na spin-offy, na razie ich nie zdradzają. Matt Duffer powiedział jedynie enigmatycznie:

To będzie coś innego, niż wszyscy się spodziewają, włączając w to Netfliksa.

Finałowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things" ukażą się już 1 lipca na Netfliksie!

Zwiastun 2. części 4. sezonu już dostępny. Fani mają kolejną teorię - kto może zginąć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×