"Stranger Things". Cukierkowa wpadka w 3. sezonie serialu Netflixa. Fani dostrzegli błąd w scenie z Jedenastką

Nawet najlepsi nie wystrzegają się błędów. Tak było w przypadku finałowych odcinków kultowej "Gry o tron" i tak jest w 3. sezonie "Stranger Things". Uważnie fani produkcji Netflixa dopatrzyli się wpadki w jednej ze scen z Jedenastką w roli głównej. Jaki błąd popełnili twórcy "Stranger Things"?

Multimedia

Trzeci sezon "Stranger Things" trafił na Netflix 4 lipca br. Od momentu premiery minęło już sporo dni. Fani hitowej produkcji Netflixa mieli wystarczająco dużo czasu, by przeanalizować wszystkie wątki i dopatrzyć się pierwszych błędów i wpadek na ekranie.

Jedenastka rzuciła fanom wyzwanie! Na czym polega NeverEnding Challenge?Zobacz więcej

Na Twitterze zawrzało, kiedy w sieci pojawił się screen z 5. odcinka 3. sezonu "Stranger Things". Mowa o scenie, w której Jedenastka częstuje Mike'a cukierkami M&M's. Bohaterka wysypuje na swoją dłoń popularne słodycze, w tym czerwonego M&M'sa, który w 1985 roku (kiedy toczy się akcja 3. sezonu) nie był jednak produkowany.

W odpowiedzi na tego tweeta niektórzy widzowie zaczęli żartować, że powinna powstać petycja dotycząca ponownego nakręcenia 3. sezonu "Stranger Things". Naszym zdaniem cukierkowy błąd w "Stranger Things" ma się jednak nijak do wpadek z 8. sezonu "Gry o tron" z butelką wody i kubkiem kawy na czele.

A co wy sądzicie o scenie z 5. odcinka 3. sezonu "Stranger Things"? Dostrzegliście czerwonego M&M'sa?

Zobacz galerię

Przypominamy, że "Stranger Things" powróciło z 3. sezonem 4 lipca. W nowych odcinkach dzieciaki zaczynają dorastać, a na oczach widzów rodzą się pierwsze romanse, które komplikują relacje w grupie przyjaciół. Na horyzoncie znowu pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, zło ewoluuje. W 3. sezonie "Stranger Things" wszyscy zdają sobie sprawę, że muszą działać wspólnie, aby przetrwać.

Komentarze

Skomentuj
 • Dawid23553 (gość)

  Przecież Mnmsy wyszły w 1941 roku o co caman?

  15.07.2019 19:54
 • dwunastka (gość)

  Dzięki za spoiler!

  15.07.2019 18:08
 • Mars (gość)

  @ Zasciankowy Remake "The Thing" wyszedł w 82.

  14.07.2019 23:31
 • . (gość)

  "Coś" Carpentera to remake z 1951 "Istota z innego świata"

  14.07.2019 20:39
 • . (gość)

  To Mike dawal jej M&M’sy

  14.07.2019 17:24
 • Zaściankowy (gość)

  Hmm, a rozmowa o filmie "Coś" Carpentera i o tym, czy remake jest lepszy lub gorszy? To nie był błąd?

  14.07.2019 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×