"Stranger Things". Gwiazdy serialu Netflix na Open’er Festival! Jak bawili się w Polsce?

Stało się! Gwiazdy serialu Netflix "Stranger Things" przybyły do Polski! Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard pojawili się na Open’er Festival, gdzie w strefie "Stranger Things" spotkali się z fanami serialu i odpowiedzieli na ich pytania!

Multimedia

Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard, czyli Lucas i Mike, z serialu "Stranger Things" mieli okazję pojawić się w Polsce. Do naszego kraju przybyli na zaproszenie organizatorów Open’er Festival, dzięki czemu mogli spotkać się z nimi fani.

Patrząc na zdjęcia, widać, że młodym gwiazdom "Stranger Things" bardzo spodobało się w Polsce, a ponadto udzieliła im się atmosfera festiwalu! Niestety Caleb i Finn nie zdradzili nic odnośnie do kolejnych sezonów "Stranger Things", ale fanom i tak wystarczyła sama ich obecność.

Szokująca śmierć w finale 3. sezonu! Czy ulubieniec widzów naprawdę nie żyje? [TEORIE, SPOILERY]Zobacz więcej

Młodzi aktorzy obecnie promują 3. sezon "Stranger Things", który można oglądać na Netflix. Nowe odcinki zbierają mieszane recenzje, dlatego jesteśmy ciekawi waszej opinii - podoba wam się 3. sezon "Stranger Things"?

Sprawdźcie naszą galerię, gdzie pokazuje, jak na Open’er Festival bawili się Caleb McLaughlin i Finn Wolfhard, a także pokazujemy, jak na imprezie bawią się polscy fani!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×