„Stranger Things”. Jak zmienili się młodzi aktorzy od czasu 1. sezonu serialu? Niektórzy są nie do poznania!

Kiedy pierwszy sezon „Stranger Things” miał swoją premierę, Millie Bobby Brown miała niespełna 13 lat, w podobnym wieku byli też jej ekranowi koledzy. Teraz gwiazdy serialu są już pełnoletnie! Jak teraz wyglądają? Zobacz, jak zmienili się młodzi aktorzy i aktorki!

Multimedia

„Stranger Things” - obsada kiedyś i dziś. Kto zmienił się najbardziej?

Aktorów "Stranger Things" zobaczyliśmy na ekranie po raz pierwszy w odległym 2016 roku. 6 lat później jesteśmy już po seansie 4. sezonu i porównując odcinki z pierwszego sezonu i tego najnowszego, można stwierdzić, że sporo się zmieniło. Odcinki mają mroczniejszą aurę niż te z poprzednich sezonów, a młodzi bohaterowie są nie do poznania. Jeden z twórców, Ross Duffer, wypowiedział się na temat zmiany stylu serialu, wynikającej z dojrzewania odtwórców głównych ról:

Kiedy proponowaliśmy ten serial Netfliksowi te trzy lata temu, przedstawiliśmy go z dzieciakami - takimi jak z "The Goonies" w "E.T". Tacy są w zamyśle serialu. Dorośli są jak ze "Szczęk" i "Bliskich spotkań trzeciego stopnia", a nastolatki - jak z "Koszmaru z ulicy Wiązów" albo "Halloween". Ale w tym roku nie ma już dzieci. Nie możemy już ciągnąć stylu jak z "The Goonies". I w ten sposób idziemy mocno w stronę horroru, czyli terytorium, które kochamy. Fajnie było wprowadzić te zmiany.

Lubisz zagadki kryminalne i filmy o detektywach? Mamy całą listę!Zobacz więcej

Faktycznie, odtwórcy głównych ról - Jedenastki (Millie Bobby Brown), Mike'a (Finn Wolfhard), Willa (Noah Schnapp), Lucasa (Caleb McLaughlin) oraz Dustina (Gaten Matarazzo) - byli w 2016 roku jeszcze dziećmi. Millie Bobby Brown i Noah Schnapp mieli po 12 lat, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo i Sadie Sink, która dołączyła w drugim sezonie, po 14 lat, a najstarszy był Caleb McLaughlin, mając wówczas 15 lat. Obecnie prawie wszyscy są już pełnoletni - tylko odtwórca roli Willa czeka na swoje 18. urodziny, które nastąpią w październiku tego roku.

Jak dzieciaki zmieniły się od czasu pierwszego sezonu? Żeby się przekonać, zajrzyj do naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×