"Stranger Things". Joseph Quinn spotkał się z fanami serialu. Aktor był wzruszony ich zachowaniem!

Joseph Quinn dzięki roli w "Stranger Things" stał się międzynarodową gwiazdą. Serialowy Eddie zyskał jednak nie tylko popularność, ale także miłość fanów. Podczas spotkania z widzami hitowej produkcji Netfliksa nie krył wzruszenia. Fani serialu nie kryli, że stał się ich ulubieńcem i dziękowali mu za rolę, którą stworzył.

Multimedia

Joseph Quinn wzruszony zachowaniem fanów "Stranger Things"

Odtwórca roli Eddiego Munsona w serialu "Stranger Things" całkowicie skradł serca widzów. Joseph Quinn stał się absolutnym ulubieńcem hitowego serialu Netfliksa, czego dowodem są reakcje fanów na śmierć jego bohatera. Aktor miał okazję przekonać się, jak bardzo pokochali go fani serialu podczas spotkania z widzami "Stranger Things". Podczas panelu Showmasters Comic Con jego z fanek serialu dziękowała mu za rolę i udział w spotkaniu. Reakcja Josepha z pewnością przysporzyła mu jeszcze większe grono fanów – aktor nie mógł ukryć łez wzruszenia i nie był w stanie odpowiedzieć fance na jej słowa.

Fani serialu Netfliksa mają teorię na temat losów jednego z bohaterów! Zobacz więcej

Joseph Quinn w piątym sezonie?

Fani serialu "Stranger Things" wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią ich ulubionego bohatera. Mimo, że finał czwartego sezonu nie pozostawia wątpliwości, co do ewentualnego pojawienia się Josepha Quinna w kolejnym sezonie, to wielu widzów ma nadzieję, że Eddie przeżyje. Mimo teorii fanów na temat ewentualnego udziału aktora w piątej serii i próśb o przywrócenie go do serialu, wszystko wskazuje na to, że Joseph Quinn nie pojawi się w serialu Netfliksa. Zwłaszcza, że aktor nie podpisał umowy na udział w kolejnym sezonie. Mimo to wciąż istnieje nadzieja, że twórcy "Stranger Things" zmienią zdanie i znajdą sposób na przywrócenie Eddiego Munsona do serialu. Zwłaszcza, ze scenariusz do kolejnej części jeszcze nie powstał, premiera piątego sezonu planowana jest na rok.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×