"Stranger Things" plagiatem? Charles Kessler wycofał pozew przeciwko braciom Duffer na kilka dni przed rozprawą!

Matt i Ross Duffer - twórcy serialu "Stranger Things" w 2018 roku zostali oskarżeni przez Charles Kessler o plagiat. Powód na kilka dni przed rozprawą wycofał jednak swój pozew. "Stranger Things" nie jest plagiatem?

Multimedia

Niespodziewany obrót w sprawie serialu "Stranger Things". Twórcy hitowej produkcji w 2018 roku zostali oskarżeni przez Charles Kessler o plagiat. Mężczyzna utrzymywał, że podzielił się z braćmi Duffer pomysłem na swój film "Montauk", a ci wykorzystali go i stworzyli na jego podstawie scenariusz do serialu "Stranger Things". Proces miał rozpocząć się 7 maja w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. Powód na kilka dni przed rozprawą wycofał jednak swój pozew i wydał w tej sprawie stosowne oświadczenie.

Po wysłuchaniu zeznań eksperta, którego zatrudniłem, stało się dla mnie jasne, że niezależnie od tego, co wcześniej sądziłem, moja praca nie ma jednak nic wspólnego z serialem "Stranger Things”. Dokumenty z 2010 i 2013 r. dowodzą, że bracia Duffer stworzyli swój serial samodzielnie. W związku z tym wycofałem swoje roszczenie i nie będę już komentował tej sprawy - czytamy w oświadczeniu.

Millie Bobby Brown spotyka się z synem Victorii i Davida Beckhamów!Zobacz więcej

Przypominamy, że 3. sezon "Stranger Things" zadebiutuje na Netflix już 4 lipca. Akcja nowych odcinków rozgrywa się latem 1985 roku, na kilka miesięcy po tym, co wydarzyło się w drugiej odsłonie serialu. Zwiastun nowej odsłony "Stranger Things" możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz galerię

"Stranger Things" sezon 3. - nowy zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×