"Stranger Things" sezon 3. Millie Bobby Brown w różowej sukience zapowiada nowe odcinki na oficjalnej premierze w Kalifornii!

Millie Bobby Brown pojawiła się na uroczystej premierze 3. sezonu "Stranger Things" w Kalifornii. Na czerwonym dywanie młoda aktorka zaprezentowała się w różowej sukience. Jak zapowiada nowe odcinki popularnego serialu Netflixa?

Multimedia

W piątek (28.06) swoją premierę w Kalifornii miał trzeci sezon "Stranger Things". Nie zabrakło oczywiście gwiazd serialu, w tym głównej aktorki Millie Bobby Brown, która zdradziła, że cała obsada była bardzo podekscytowana wizją opowiedzenia dalszego ciągu historii nastolatków. - Lato, rok 1985, nie mogło być bardziej artystycznie. Są żywe kolory, świetna muzyka, styl - zapowiada. Na jakie pytania odpowie 3. sezon? Start już 4 lipca na Netflix!

Maciej Trojanowski z "Nie do wiary" zaprasza do Strefy Eleven!Zobacz więcej

Zobacz galerię

**Źródło: Associated Press/x-news*

"Stranger Things" sezon 3. - co się wydarzy?

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo.

Jest już finałowy zwiastun! To będzie najgorętsza premiera lata?Zobacz więcej

Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×