"Stranger Things". Spin-off serialu będzie tworzony przez inną ekipę filmową. Bracia Dufferowie chcą porzucić swoją historię?

Spin-off serialu "Stranger Things" to temat, który wciąż powraca. Fani serialu nie chcą przecież rozstawać się z ulubionymi bohaterami. Twórcy tej historii przyznali, że chcą oddać kolejne produkcje związane z tym serialem w inne ręce. Ich zdaniem to najlepsze rozwiązanie.

Multimedia

"Stranger Things". Powstanie spin-off serialu

Jeden z największych hitów Netflixa, czyli "Stranger Things", nieubłaganie zbliża się do końca. Do tej pory widzowie zobaczyli cztery sezonu tej historii. Najnowszy z nich swoją premierę miał 1 lipca. Teraz fani znowu czekają na kontynuację losów uwielbianych mieszkańców Hawkins. Oprócz 5. sezonu, który ma być zakończeniem opowieści, mówi się o powstaniu spin-offa, a może nawet kilku, związanego ze "Stranger Things". Chociaż Netflix jeszcze nie potwierdził tych doniesień, a twórcy skupiają się na ten moment na finale głównego serialu, to bracia Dufferowie już kilkukrotnie wspomnieli w różnych wypowiedziach, jak widzą powstanie pobocznej produkcji.

Jamie Campbell Bower to więcej, niż Vecna. Tego o nim nie wiedzieliście!Zobacz więcej

Bracia Dufferowie nie chcą robić spin-offa

Twórcy "Stranger Things" mają różne pomysły na prawdopodobny scenariusz spin-offa. Ostatnio jednak przyznali, że nie chcieliby zajmować się kolejną produkcją związaną z wykreowanym przez nich światem. Ich zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby przekazanie tego projektu komuś innemu, kto z zupełnie innej perspektywy i ze świeżą głową spojrzy na serial.

Ostatecznie pomysł jest taki, by przekazać pałeczkę komuś innemu, komuś, kto, miejmy nadzieję, jest naprawdę utalentowany i pełen pasji. Nawet pomysł, by Ross i ja, powiedzmy, zrobilibyśmy odcinek pilotażowy i odeszli, wydaje mi się po prostu głupi. Naprawdę trzeba tu być od początku do końca. Myślę, że musimy znaleźć partnera, który nam pomoże – słowa Matta Duffera przytacza serwis Serialowa.

Twórcy zdradzają, co nas czeka w 5. sezonie!Zobacz więcej

Spin-off, który do tej pory nie został oficjalnie potwierdzony przez Netflixa, a żadne z jego szczegółów nie zostały nakreślone, zdaniem Dufferów będzie czymś zupełnie innym niż dotychczasowy serial. Twórcy "Stranger Things" uważają, że to najlepsza opcja. Podkreślają jednak, że uwielbiają świat, który stworzyli i całkowicie nie odcinają się od niego. Żyli nim przez ostatnie lata i muszą od tego po prostu odpocząć.

To nie jest dla mnie interesujące, bo to wszystko zrobiliśmy. Spędziliśmy nie wiem ile godzin, eksplorując to wszystko, więc [spin-off] będzie zupełnie inny – dodaje Matt Duffer.

O czym powinien być spin-off waszym zdaniem?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×