"Stranger Things" wywraca Netfliksa na drugą stronę, bijąc kolejne rekordy! "Bridgertonowie" są daleko w tyle

"Stranger Things" wywraca Netfliksa na drugą stronę. Od premiery 1. części 4. sezonu nowe rekordy zaskakują samych widzów. Nawet "Bridgertonowie" zostali daleko w tyle! Sprawdź, które produkcje cieszą się obecnie największą popularnością.

Multimedia

"Stranger Things" bije kolejne rekordy! "Bridgertonowie" daleko w tyle

Pierwsze 7 odcinków 4. sezonu "Stranger Things" pojawiło się na Netfliksie 27 maja. Od tego czasu sezon zdążył pobić już kilka rekordów. Przede wszystkim, stał się najchętniej oglądanym serialem anglojęzycznym w premierowy weekend na Netfliksie. Według danych zamieszczonych na stronie Netflix top10, sezon oglądano przez aż 287 milionów godzin. Tym samym "Stranger Things" pobiło na głowę dotychczasowego rekordzistę, czyli "Bridgertonów", którzy oglądani byli w pierwszy weekend przez 193 milionów godzin. Ponadto, tytuł zdobył 1. miejsce w zestawieniach top10 w aż 83 krajach, pobijając tym samym kolejny rekord Netfliksa. Wśród tych krajów znalazła się także Polska.

Fani zachwyceni nowym sezonem "Stranger Things"! Ich zdaniem na Netflixie nie da się obejrzeć już nic lepszegoZobacz więcej

To jednak nie koniec wyliczeń sukcesów "Stranger Things". Wystarczyło, że w serialu pojawiła się piosenka Kate Bush “Running Up That Hill (A Deal With God)”, która miała swoją premierę już 37 lat temu, żeby z powrotem stała się wielkim hitem. Według danych, które przytacza serwis TVLine, tytuł wskoczył na pierwsze miejsce najczęściej słuchanych piosenek w iTunes.

TOP 10 najlepszych odcinków hitu NetfliksaZobacz więcej

Premiera 4. sezonu "Stranger Things" przywróciła także popularność poprzednim sezonom serialu. Widzowie przypominają sobie zapewne, co działo się przed najnowszymi wydarzeniami albo skończyli już oglądać 7 nowych odcinków i zaczynają przygodę z Jedenastką i jej spółką od nowa. Wszystkie trzy znalazły się na liście top10 globalnego zestawienia.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź pozostałe seriale, które znalazły się na liście TOP 10 Netfliksa!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×